Miejski plac zabaw (foto)

Wydarzenia

Miejski plac zabaw (foto)

28.05.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
W niedzielne popołudnie, 28 maja, plac Miejski zamienił się w ogromny plac zabaw. Rozrywkom na świeżym powietrzu sprzyjała wspaniała pogoda. Nic więc dziwnego, że z zaproszenia na rodzinne świętowanie Dnia Dziecka odpowiedziało mnóstwo wyszkowian.
Podobnie jak rok temu, Rodzinny Piknik Profilaktyczny połączono z Motosercem. Od rana trwała zbiórka krwi, a o godz. 13 dziesiątki motocykli przejechały w paradzie ulicami miasta. Jedną z atrakcji tego popołudnia był wymagający równowagi i skupienia, ale też widowiskowy trial motocyklowy.
Tymczasem na placu Miejskim przybywało rodzin, a dzieciaki biegały od atrakcji do atrakcji. Było mnóstwo stoisk z animacjami, zabawami i konkursami, dla najmłodszych i najstarszych, kąciki plastyczne, trampoliny, małe i ogromne zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, kolejka tyrolska, paintball, mega bańki mydlane, kula sferyczna. Spore kolejki ustawiły się do stoisk z bezpłatną watą cukrową i popcornem. Zainteresowaniem cieszyła się również zabawa fantowa prowadzona przez Ośrodek Pomocy Społecznej i stowarzyszenie Promenada, z której dochód, jak każdego roku, zostanie przeznaczony na program stypendialny „Talenty Wyszkowa”.
Dużo działo się również na scenie. Wystąpili: Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP, Autorska Szkoła Artystyczna Tomitofa, DDP Senior, Sylaba i Klub Piosenki Ireny Zdunek. Maluchy tańczyły również zumbę.
Wieczorem, gdy upał zelżał, a na placu Miejskim harmider nieco ucichł, rozpoczął się koncert ewangelizacyjny zespołu New Life’m.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
WTBS rozpoczyna budowę bloków (foto)

WTBS rozpoczyna budowę bloków (foto)

Jeszcze w październiku mają ruszyć prace przy budowie dwóch bloków Wyszkowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Umowę z wykonawcą podpisano w piątek 6 października.
zobacz więcej
Można szybciej!

Można szybciej!

Ograniczenie prędkości już nie do 10 a do 30 km/h obowiązuje na ul. Szczęśliwej w Drogoszewie. Rowerzyści i biegacze mogą więc odetchnąć z ulgą – mandaty już im nie grożą. 
zobacz więcej
Dziś pierwszoklasiści złożą ślubowanie (foto)

Dziś pierwszoklasiści złożą ślubowanie (foto)

Pierwszoklasiści Szkoły Podstawowej imienia Jana Brzechwy w Lucynowie 26 października oficjalnie zostali włączeni do szkolnej rodziny. Złożyli ślubowanie na sztandar i zostali pasowani na uczniów przez panią dyrektor. – Pokazaliście wszystkim gościom, rodzicom, całej społeczności szkolnej, że już, przez tak krótki czas, niecałe dwa miesiące, tak wiele się nauczyliście – chwaliła ich dyr. Urszula Gałecka. – Pięknie recytujecie, śpiewacie, potraficie się bardzo ładnie zachować i to jest bardzo duży wasz sukces. Sukces waszych pań i waszych rodziców.
zobacz więcej
Ronda imienia księdza Szulca i kryptologa Różyckiego

Ronda imienia księdza Szulca i kryptologa Różyckiego

Wszystko wskazuje na to, że rondo na skrzyżowaniu ulic Kościuszki, 3 Maja i Sowińskiego będzie nosiło imię ks. Stanisława Szulca, wieloletniego proboszcza parafii św. Wojciecha. Patronem drugiego nowego ronda, na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Okrzei będzie Jerzy Różycki, jeden z trzech naukowców nazywanych pogromcami Enigmy. 
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło
manhattan