Miejski plac zabaw (foto)

Wydarzenia

Miejski plac zabaw (foto)

28.05.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
W niedzielne popołudnie, 28 maja, plac Miejski zamienił się w ogromny plac zabaw. Rozrywkom na świeżym powietrzu sprzyjała wspaniała pogoda. Nic więc dziwnego, że z zaproszenia na rodzinne świętowanie Dnia Dziecka odpowiedziało mnóstwo wyszkowian.
Podobnie jak rok temu, Rodzinny Piknik Profilaktyczny połączono z Motosercem. Od rana trwała zbiórka krwi, a o godz. 13 dziesiątki motocykli przejechały w paradzie ulicami miasta. Jedną z atrakcji tego popołudnia był wymagający równowagi i skupienia, ale też widowiskowy trial motocyklowy.
Tymczasem na placu Miejskim przybywało rodzin, a dzieciaki biegały od atrakcji do atrakcji. Było mnóstwo stoisk z animacjami, zabawami i konkursami, dla najmłodszych i najstarszych, kąciki plastyczne, trampoliny, małe i ogromne zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, kolejka tyrolska, paintball, mega bańki mydlane, kula sferyczna. Spore kolejki ustawiły się do stoisk z bezpłatną watą cukrową i popcornem. Zainteresowaniem cieszyła się również zabawa fantowa prowadzona przez Ośrodek Pomocy Społecznej i stowarzyszenie Promenada, z której dochód, jak każdego roku, zostanie przeznaczony na program stypendialny „Talenty Wyszkowa”.
Dużo działo się również na scenie. Wystąpili: Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP, Autorska Szkoła Artystyczna Tomitofa, DDP Senior, Sylaba i Klub Piosenki Ireny Zdunek. Maluchy tańczyły również zumbę.
Wieczorem, gdy upał zelżał, a na placu Miejskim harmider nieco ucichł, rozpoczął się koncert ewangelizacyjny zespołu New Life’m.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Levert
Levert
fotobudka star