Miejcie nadzieję…

Wydarzenia

Miejcie nadzieję…

13.08.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Msza św. w intencji Ojczyzny oraz patriotyczny koncert Kuby Michalskiego odbędą się w kościele pw. św. Wojciecha w czwartek 17 sierpnia o godz. 18.
Kuba Michalski (ur. w 1963 w Warszawie) – polski piosenkarz, kompozytor i autor tekstów. Zwycięzca (w duecie z Justyną Bacz) Festiwalu Pieśni Leonarda Cohena (1984), dwukrotnie wyróżniony na OPPA. W latach 90. XX wieku współzałożyciel (z żoną Anetą) zespołu Cotton Cat, z którym nagrał pięć płyt. Komponuje piosenki do tekstów własnych, oraz cudzych wierszy (m.in. Bolesława Leśmiana, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza,Charlesa Baudelaire’a, Roberta Burnsa, Guillaume’a Apollinaire’a). Występuje z Cotton Cat oraz z programami solowymi poświęconymi balladom Leonarda Cohena i Jacka Kaczmarskiego. W 2007 roku wydał płytę z piosenkami Jacka Kaczmarskiego, a w 2011 album Podróż z własnymi kompozycjami do wierszy wielkich poetów.
W Wyszkowie Kuba Michalski da koncert nawiązujący do polskiej historii i patriotycznych idei „Miejcie nadzieję…”. Zapraszają burmistrz Grzegorz Nowosielski i ks. proboszcz Roman Karaś.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
manhattan