Mediacje w sprawie podwyżek

Wydarzenia

Mediacje w sprawie podwyżek

09.01.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Dyrektor Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji proponuje, by w rozmowy z instruktorami pływania zaangażować mediatora. Jak już informowaliśmy, dotychczas nie udało się dojść do porozumienia w kwestii podwyżek.
W skierowanym do mediów komunikacie dyrektora Marka Wiśniewskiego czytamy:
"Informuję, że w związku z dużymi oczekiwaniami instruktorów nauki pływania, świadczących usługi na podstawie umów cywilno - prawnych na rzecz ośrodka, a jednocześnie ograniczonymi możliwościami finansowymi WOSiR, w trosce o dobro Klientów pływalni, jak i instruktorów nauki pływania oraz budżetu WOSiR, poprosiłem o pomoc mediatora celem osiągnięcia kompromisu.
Wyrażam wolę porozumienia i mam nadzieję, że instruktorzy pływania przystąpią do dalszych rozmów i negocjacji.
Jednocześnie informuję, że w związku z zaistniałą sytuacją zwróciłem się do instruktorów o kontynuowanie zarówno lekcji indywidualnych nauki pływania, jak i kursów na dotychczasowych warunkach do czasu osiągnięcia kompromisu."
Czy instruktorzy przyjmą zaproszenie do mediacji? - Jestem za. Chcieliśmy i chcemy rozmawiać. Mamy nadzieję, że uda nam się wypracować kompromis - mówi instruktorka Małgorzata Karłowicz. - Natomiast nikt z instruktorów nie dostał od dyrektora WOSiR informacji na powyższy temat. Zadziwia nas, że najbardziej zainteresowani dowiadują się o tym na samym końcu... Dziwne. Do rozmowy gotowi jesteśmy, a wręcz prosimy o nią od początku listopada 2018r.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku