Małżeństwo z Armenii zatrzymane z papierosami z przemytu

Wydarzenia

Małżeństwo z Armenii zatrzymane z papierosami z przemytu

06.04.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Prawie 100 tys. zł – taką stratę poniósł Skarb Państwa na sprzedaży papierosów z przemytu, o którą podejrzane jest małżeństwo z Armenii. Policjanci z zespołu dw. z przestępczością gospodarczą i korupcją wyszkowskiej komendy zabezpieczyli w tej sprawie ponad 115 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy.
Zatrzymanie małżeństwa było możliwe dzięki uzyskanej przez funkcjonariuszy informacji, że w garażu na jednym z wyszkowskich osiedli przepakowywane są do sprzedaży nielegalne wyroby tytoniowe. Dwie osoby zostały zatrzymane na gorącym uczynku. Podczas przeszukania policjanci znaleźli ponad 5.700 paczek papierosów różnych marek.
Zatrzymani to małżonkowie z Armenii, w wieku 59 i 65 lat. Przyznali się do winy, a zabezpieczony towar trafił do policyjnego depozytu. Za przechowywanie i handel wyrobami tytoniowymi grozi wysoka grzywna i 3 lata więzienia.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Trzymajmy się morza (foto)

Trzymajmy się morza (foto)

17 lutego w „Hutniku” odbyła się I część uroczystości związanych z setną rocznicą powstania Ligi Morskiej i Rzecznej oraz rocznicami zaślubin Polski z morzem – 10 lutego 1920 r. w Pucku i 18 marca 1945 w Kołobrzegu.
zobacz więcej
Za niskie kontrakty, za długie kolejki

Za niskie kontrakty, za długie kolejki

Radni województwa jednogłośnie przyjęli stanowisko dotyczące zbyt małych środków w mazowieckim oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia. Chodzi zarówno o niesprawiedliwy algorytm, który jest podstawą wyliczania środków na leczenie szpitalne, jak i za małe kwoty zwracane szpitalom za nadwykonania. Wyszkowski szpital, gdzie 95% pacjentów to tzw. nagłe przypadki, rozważa skierowanie sprawy do sądu. Efektem tej sytuacji są wydłużające się kolejki do specjalistów. W Wyszkowie na wizytę w niektórych poradniach trzeba czekać kilka miesięcy, najdłużej, bo ponad rok – w kardiologicznej.
zobacz więcej
Pogrzeb Andrzeja Eychlera (foto)

Pogrzeb Andrzeja Eychlera (foto)

W kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej parafii św. Wojciecha w Wyszkowie 20 czerwca odbyły się uroczystości pogrzebowe Andrzeja Eychlera, lekarza, społecznika i głębokiego patrioty. Po nabożeństwie kondukt żałobny odprowadził trumnę na cmentarz parafialny na Nadgórzu. W ostatniej drodze towarzyszyło Zmarłemu ok. 400 osób.
zobacz więcej
Powodzenia w nowym roku szkolnym! (foto)

Powodzenia w nowym roku szkolnym! (foto)

4 września uczniowie w całej Polsce weszli w nowy rok szkolny. - W szkołach dobrze znanych, ale rozpoczynających pracę w nowym systemie - podkreśliła zastępczyni burmistrza Aneta Kowalewska podczas gminnej inauguracji roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Lucynowie.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star