Małżeństwo z Armenii zatrzymane z papierosami z przemytu

Wydarzenia

Małżeństwo z Armenii zatrzymane z papierosami z przemytu

06.04.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Prawie 100 tys. zł – taką stratę poniósł Skarb Państwa na sprzedaży papierosów z przemytu, o którą podejrzane jest małżeństwo z Armenii. Policjanci z zespołu dw. z przestępczością gospodarczą i korupcją wyszkowskiej komendy zabezpieczyli w tej sprawie ponad 115 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy.
Zatrzymanie małżeństwa było możliwe dzięki uzyskanej przez funkcjonariuszy informacji, że w garażu na jednym z wyszkowskich osiedli przepakowywane są do sprzedaży nielegalne wyroby tytoniowe. Dwie osoby zostały zatrzymane na gorącym uczynku. Podczas przeszukania policjanci znaleźli ponad 5.700 paczek papierosów różnych marek.
Zatrzymani to małżonkowie z Armenii, w wieku 59 i 65 lat. Przyznali się do winy, a zabezpieczony towar trafił do policyjnego depozytu. Za przechowywanie i handel wyrobami tytoniowymi grozi wysoka grzywna i 3 lata więzienia.
ZDZ
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Żeby mieć siłę i szybką naukę (foto)

Żeby mieć siłę i szybką naukę (foto)

- tak na pytanie, dlaczego należy jeść śniadania odpowiada Mikołaj Parobczyk, pierwszoklasista ze Szkoły Podstawowej nr 1. We wtorek 8 listopada dzieci z zerówki oraz klas I – III zasiadły do wspólnych posiłków, oczywiście własnoręcznie przygotowanych, z pomocą wychowawczyń i rodziców. Było smacznie, kolorowo i bardzo wesoło.
zobacz więcej
Nowy rok z nowym zarządem

Nowy rok z nowym zarządem

Wyszkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku 5 października rozpoczął kolejny rok akademicki. Stowarzyszenie ma nowy zarząd, ponieważ członkowie poprzedniego złożyli rezygnację. Nową prezes została Barbara Rytelewska, wiceprezes – Danuta Lisiecka, skarbnik – Wiesława Wasik. W zarządzie zasiadają ponadto Hanna Marchewka i Anna Stankiewicz.
zobacz więcej
Seniorze, miej się na baczności!

Seniorze, miej się na baczności!

Mieszkańcy Wyszkowa ostrzegają przed kolejną formą oszustw starszych osób. Pod płaszczykiem rzekomej akcji prowadzonej wspólnie z gminą, umawiają się z seniorami na masaż rehabilitacyjny, a w rzeczywistości chodzi o sprzedaż rehabilitacyjnego sprzętu. – Absolutnie takiej akcji nie prowadzimy – podkreśla dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Agnieszka Mróz.
zobacz więcej
Powiat kupuje działkę pod szpitalem za 5 mln zł

Powiat kupuje działkę pod szpitalem za 5 mln zł

Radni powiatowi na sesji w dniu 25 stycznie wyrazili zgodę na nabycie przez Powiat Wyszkowski działki o powierzchni 4,08 ha, na której pobudowany jest szpital, będącej własnością spadkobierców rodziny Skarżyńskich. Wynegocjowana cena działki to 5 mln zł, Powiat zaciągnie kredyt na jej zakup, który ma zostać spłacony w ciągu 10 lat.
zobacz więcej
mrówka maj 2017
mrówka maj 2017
mrówka maj 2017

Sonda

Czy jesteś za ograniczeniem kadencyjności wójtów i burmistrza?
56.70% (203 głosów)
43.30% (155 głosów)
fotobudka star