Mają się nie zapadać

Wydarzenia

Mają się nie zapadać

23.12.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Tuż przed świętami Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji po raz kolejny naprawiało ciągle zapadające się studzienki na ul. Prostej. Czy teraz skutecznie? – Mam nadzieję – mówi prezes Daniel Bogdan.
Na fragmencie Prostej, między ulicami Sowińskiego i IAWP, studzienki są źródłem częstych kłopotów. PWiK prace rozpoczęło od „prześwietlenia” sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej kamerą. – Myśleliśmy, że źródłem problemów jest jakaś dziura, ale wszystko jest w porządku. Wycięliśmy więc ten fragment, zagęściliśmy grunt i dołożyliśmy tłucznia – relacjonuje prezes PWiK.
Prace trwały kilka dni. Zakończyć ma je, położeniem asfaltu w naprawianych miejscach, wydział gospodarki komunalnej urzędu miejskiego.
Fotobudka Star - 728x90
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Nie wstydzę się, zamierzam nadal tworzyć disco polo (foto)

Nie wstydzę się, zamierzam nadal tworzyć disco polo (foto)

Dawid Kulesza, lider formacji „Dejw” jest wschodzącą gwiazdą sceny disco polo. Ten utalentowany i sympatyczny chłopak, mimo młodego wieku, osiąga coraz większy sukces. Warto wspomnieć, że pod swoimi teledyskami na YouTube ma już ponad milion wyświetleń. Jego największym dotychczasowym sukcesem jest singel „Petarda”, pod teledyskiem zebrały się już ponad 4 miliony wyświetleń. Dawid nie tylko jest zaangażowany w muzykę disco polo, jest również dj-em, prowadzi studio muzycznie, gdzie - jak się dowiedzieliśmy - produkuję muzykę, którą sprzedaję innym artystom.
zobacz więcej
Jedna nietrzeźwa, druga z zakazem wsiadania za kierownicę

Jedna nietrzeźwa, druga z zakazem wsiadania za kierownicę

Niby zwykła kolizja, a jednak… Jedna kierująca była nietrzeźwa, druga ma zakaz wsiadania za kierownicę, ponieważ już wcześniej jeździła samochodem pod wpływem alkoholu. Która wezwała policję?
zobacz więcej
Zostało nas już tylko dwóch

Zostało nas już tylko dwóch

1 września o godz. 11, w 77. rocznicę wybuchu II wojny światowej, gmina Wyszków zaprasza mieszkańców, przedstawicieli samorządów, środowisk kombatanckich, lokalne organizacje, by wspólnie oddać hołd tym, którzy zginęli w walce o wolność. Krótka uroczystość odbędzie się przed pomnikiem Gloria Victis, u zbiegu ul. Sowińskiego i Pułtuskiej.
Jednym ze świadków tamtych czasów jest Józef Czerwiński, przewodniczący wyszkowskiego koła Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych.
 
zobacz więcej
Czym są zdjęcia packshot i jak można je wykorzystać w Internecie?

Czym są zdjęcia packshot i jak można je wykorzystać w Internecie?

Dobre zdjęcie jest w stanie sprzedać w zasadzie każdy produkt. Nawet najlepszy produkt nie wzbudzi też zainteresowania, jeśli nie będzie okraszony odpowiednią fotografią. W handlu kluczem do sukcesu okazuje się więc zrobienie perfekcyjnego zdjęcia.
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku