Magiczna moc św. Mikołaja (foto)

Wydarzenia

Magiczna moc św. Mikołaja (foto)

29.12.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
– wyszkowskie impresje integracyjne IV – na zabawę mikołajkową pod takim hasłem w środę 28 grudnia zaprosiło wyszkowskie koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.
Od rana w stołówce CEZiU bawili się najmłodsi, po południu – starsi, panowała jeszcze świąteczna i już karnawałowa atmosfera. Były tańce przy muzyce na żywo, wiele radości dostarczyły konkurencje sportowe i zręcznościowe, wspólne kolędowanie. Z przedstawieniem „Misja święta” z Białegostoku przyjechał teatr „Karuzela”. Na mikołajkowym spotkaniu nie mogło zabraknąć świątecznych upominków. 
Zabawa została sfinansowana ze środków województwa mazowieckiego, przy wsparciu organizacyjnym pracowników OREW, PŚDS, WTZ oraz rodziców-wolontariuszy.
 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Po pijanemu skasował latarnię (foto)

Po pijanemu skasował latarnię (foto)

Jak już informowaliśmy, w niedzielę pijany kierowca skasował latarnię na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Okrzei. Jak widać na zdjęciach od naszego czytelnika, złamana latarnia zatarasowała rondo.
zobacz więcej
„Lepszy los” w Wyszkowie (foto)

„Lepszy los” w Wyszkowie (foto)

Działająca od 4 lat fundacja „Lepszy Los” przeniosła siedzibę z Warszawy do Wyszkowa. - Nasza działalność opiera się na niesieniu pomocy osobom dotkniętym ubóstwem i niepełnosprawnością, w szczególności dzieciom, osobom starszym, ale również całym rodzinom – do współpracy zaprasza prezes organizacji Wojciech Bielecki.
zobacz więcej
Ciasne, ale własne (foto)

Ciasne, ale własne (foto)

Kolejne miejsce na dworcu PKP zostało udostępnione organizacji społecznej. W piątek 15 czerwca uroczyście otwarto pomieszczenie dla Klubu Przyrodniczo-Leśniczego „Leśna szkoła”, które znajduje się w budynku dworca PKP.
zobacz więcej
Zostało nas już tylko dwóch

Zostało nas już tylko dwóch

1 września o godz. 11, w 77. rocznicę wybuchu II wojny światowej, gmina Wyszków zaprasza mieszkańców, przedstawicieli samorządów, środowisk kombatanckich, lokalne organizacje, by wspólnie oddać hołd tym, którzy zginęli w walce o wolność. Krótka uroczystość odbędzie się przed pomnikiem Gloria Victis, u zbiegu ul. Sowińskiego i Pułtuskiej.
Jednym ze świadków tamtych czasów jest Józef Czerwiński, przewodniczący wyszkowskiego koła Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych.
 
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom