Lanberry na Eurowizję!

Wydarzenia

Lanberry na Eurowizję!

17.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W sobotę 18 lutego wieczorem Małgorzata „Lanberry” Uściłowska będzie walczyła o reprezentowanie Polski w konkursie Eurowizji. O godz. 20.30 oglądajcie TVP1 i głosujcie na wyszkowiankę!
Podczas krajowych eliminacji „Lanberry” zaśpiewa piosenkę „Only Human”. Swoje propozycję przedstawią także: Kasia Moś, Martin Fitch, Aneta Sablik, Carmell, Agata Nizińska, Isabell Otrębus-Larsson, Paulla, Olaf Bressa i Rafał Brzozowski.
Dziesiątkę artystów wybrano spośród ponad 150 zgłoszeń. Reprezentanta Polski wspólnie wybiorą telewidzowie oraz jurorzy: Alicja Węgorzewska, Włodek Pawlik, Robert Janowski, Krzesimir Dębski i Maria Sadowska.
Tegoroczna Eurowizja odbędzie się w Kijowie, 9, 11 i 13 maja.
Fot. facebook.com/LanberryMusic
 
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Nie czuję się pokrzywdzona

Nie czuję się pokrzywdzona

Misiewicze – to określenie wprowadziła na polską scenę polityczną .Nowoczesna, wskazując osoby, które dostały pracę w instytucjach państwowych dzięki powiązaniom z Prawem i Sprawiedliwością. Na liście znalazła się również mieszkanka powiatu wyszkowskiego Joanna Bala, od kwietnia dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie. – Nie czuję się pokrzywdzona, bo dobrze wykonuję swoje obowiązki – mówi w rozmowie z NW.
zobacz więcej
Po to gmina kupuje i sprzedaje

Po to gmina kupuje i sprzedaje

„Rozwój gospodarczy” – to pierwszy z serii raportów o stanie polskich miast. Spory rozdział w opracowaniu Instytut Rozwoju Miast w Krakowie (podległego Ministerstwu Infrastruktury i Budownictwa) poświęcony jest naszemu miastu. Wyszków – zdaniem autorów książki – jest przykładem aktywnej gospodarki nieruchomościami, która stymuluje rozwój gospodarczy.
zobacz więcej
Egzamin gimnazjalny słabiej

Egzamin gimnazjalny słabiej

Wyniki z egzaminu gimnazjalnego 2016, osiągnięte przez szkoły z terenu powiatu wyszkowskiego, w części  humanistycznej zbliżone są do średniej województwa. Natomiast w części matematycznej i z języków obcych – niższe o kilka procent.
zobacz więcej
O co idzie bój?

O co idzie bój?

Jak w pierwszym roku będzie funkcjonowała reaktywowana Szkoła Podstawowa nr 4? Czy gmina ubiega się o środki zewnętrzne na wdrożenie reformy oświatowej? Ile etatów ubędzie (a może przybędzie)? Jak widać, zmiany w oświacie to niezmiennie gorący temat w naszym mieście. Te pytania padły na ostatniej sesji rady miejskiej.
zobacz więcej
Akademia Humanistyczna
mrówka maj 2017
Akademia Humanistyczna

Sonda

Czy jesteś za ograniczeniem kadencyjności wójtów i burmistrza?
56.20% (272 głosów)
43.80% (212 głosów)
fotobudka star