Kto rozpocznie modernizację stadionu?

Wydarzenia

Kto rozpocznie modernizację stadionu?

18.03.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Gmina szuka wykonawcy pierwszego etapu przebudowy stadionu miejskiego. Nowego bocznego boiska nie mogą doczekać się zawodnicy klubów piłkarskich i futbolu amerykańskiego.
Projekt zakłada budowę boiska bocznego do piłki nożnej i futbolu amerykańskiego o wymiarach płyty 117,6 x 74,4m (powierzchnia 8778,44 m kw.) i nawierzchni z trawy syntetycznej. Boisko na całej długości zostanie ogrodzone piłkochwytami do wysokości 9,0 m (poza strefami za bramkami do futbolu amerykańskiego do 12,0 m), wraz z furtkami i bramami technicznymi. Przy boisku powstanie trybuna (konstrukcja żelbetowa) z miejscami siedzącymi dla 521 osób + spikerka i stojącymi dla 45 osób. Konieczne jest też wykonanie układu komunikacyjnego dla pieszych oraz pojazdów. Teren zostanie ogrodzony i oświetlony, boisko – wyposażone.
Na oferty w przetargu urząd miejski czeka do 30 marca. Cena to 60% kryterium, pozostałe 40% to termin płatności faktury. Przypomnijmy, że o dofinansowanie w wysokości 2 mln zł na pierwszy etap modernizacji stadionu gmina wystąpiła do ministerstwa sportu.
WTBS - wynajem garażu (powtórzenie)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Mrówka - styczeń - luty 2020
Zitcom