Kto rozpocznie modernizację stadionu?

Wydarzenia

Kto rozpocznie modernizację stadionu?

18.03.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Gmina szuka wykonawcy pierwszego etapu przebudowy stadionu miejskiego. Nowego bocznego boiska nie mogą doczekać się zawodnicy klubów piłkarskich i futbolu amerykańskiego.
Projekt zakłada budowę boiska bocznego do piłki nożnej i futbolu amerykańskiego o wymiarach płyty 117,6 x 74,4m (powierzchnia 8778,44 m kw.) i nawierzchni z trawy syntetycznej. Boisko na całej długości zostanie ogrodzone piłkochwytami do wysokości 9,0 m (poza strefami za bramkami do futbolu amerykańskiego do 12,0 m), wraz z furtkami i bramami technicznymi. Przy boisku powstanie trybuna (konstrukcja żelbetowa) z miejscami siedzącymi dla 521 osób + spikerka i stojącymi dla 45 osób. Konieczne jest też wykonanie układu komunikacyjnego dla pieszych oraz pojazdów. Teren zostanie ogrodzony i oświetlony, boisko – wyposażone.
Na oferty w przetargu urząd miejski czeka do 30 marca. Cena to 60% kryterium, pozostałe 40% to termin płatności faktury. Przypomnijmy, że o dofinansowanie w wysokości 2 mln zł na pierwszy etap modernizacji stadionu gmina wystąpiła do ministerstwa sportu.
Family Gym
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Powiat zapłaci odszkodowanie

Powiat zapłaci odszkodowanie

Powiat zapłaci wykonawcy odszkodowanie w wys. 130.549 zł za roboty dodatkowe wykonane w 2011 r. Przyczyną spraw sądowych była niepełna dokumentacja, przez co prace dodatkowe nie zostały wliczone w specyfikację robót.
zobacz więcej
INTERWENCJA: Na czyste łęgi tylko pieszo lub rowerem (foto)

INTERWENCJA: Na czyste łęgi tylko pieszo lub rowerem (foto)

W ubiegłym tygodniu wjazdy na wyszkowskie łęgi zagrodziły szlabany. Nie wszystkim się to podoba. - Czy w razie pożaru dojedzie straż? Wykopano rowy i nie ma nawet przejścia dla rowerzystów i pieszych – twierdzi nasz czytelnik.
Przedstawiciele wspólnoty gruntowej uspokajają, że służby ratunkowe klucze do szlabanów mają, a przejścia dla spacerujących będą. Liczą natomiast, że skończy się zaśmiecanie łęgów oraz rozjeżdżanie ich quadami i samochodami terenowymi.
zobacz więcej
By było nas widać i słychać

By było nas widać i słychać

Odbyło się pierwsze po wyborze nowego zarządu spotkanie Wyszkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Po wykładzie dr. Leszka Zakrzewskiego nt. islamu zebrani omówili najważniejsze sprawy. – Postarajmy się tak działać, by było nas słychać i widać. Składamy nasze serce w wasze ręce, wspólnie możemy więcej – mówiła prezes Barbara Rytelewska.
zobacz więcej
Mamy działać dwutorowo (foto)

Mamy działać dwutorowo (foto)

W I Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida oficjalnie została odsłonięta, w piątek 3 czerwca, tablica upamiętniająca jubileusz 100-lecia LO oraz IV Zjazd Absolwentów LO. Wisi na ścianie przy holu obok tablic 80-lecia oraz 90-lecia Szkoły.
zobacz więcej
Akademia Humanistyczna
Akademia Humanistyczna
Akademia Humanistyczna
fotobudka star
fotobudka star