Krzysztof Ogrodziński kandydatem na burmistrza (foto)

Wydarzenia

Krzysztof Ogrodziński kandydatem na burmistrza (foto)

17.06.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Nigdy nie marzyłem, żeby być burmistrzem, ale mam marzenie o Wyszkowie – mówi Krzysztof Ogrodziński, w niedzielę 17 czerwca przedstawiony jako kandydat na burmistrza Wyszkowa. Konferencję prasową poprzedził „Mecz o Wyszków”, w którym na piłkarskim boisku zmierzyły się drużyny Krzysztofa Ogrodzińskiego i radnego miejskiego Włodzimierza Gryza.
Krzysztof Ogrodziński jest trenerem i nauczycielem w-f. W niedzielne popołudnie wraz z Włodzimierzem Gryzem zaprosili więc najpierw na stadion miejski, na towarzyski „Mecz o Wyszków”. Godzinne spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Dla drużyny Krzysztofa Ogrodzińskiego gole strzelili Daniel Gołębiewski, Kamil Kaput i Mateusz Nowicki, dla drużyny Włodzimierza Gryza – Marcin Mielczarczyk, Jarosław Wyszyński i Jerzy Nowak.
Ponieważ, jak skomentował jeden z zawodników, „Wyszków nie może być niczyj”, o wyniku rozstrzygnęły rzuty karne. Lepsi okazali się zawodnicy drużyny Włodzimierza Gryza.
Mam marzenie o Wyszkowie
Po meczu zawodników i rodziny zaproszono na piknik, dziennikarzy na konferencję prasową, podczas której kandydata na burmistrza przedstawili Włodzimierz Gryz oraz radna powiatu Justyna Garbarczyk, ze sporym doświadczeniem w wyborach burmistrza. - Tworzymy drużynę do wyborów samorządowych do rady gminy i powiatu – poinformowała Justyna Garbarczyk. - Na czele mamy Krzysztofa Ogrodzińskiego, który jest naszym kandydatem na burmistrza Wyszkowa. Wyszków potrzebuje zmiany, młodego, dynamicznego burmistrza i takim kandydatem jest Krzysztof Ogrodziński. Przygotowujemy się tak, żeby te wybory wygrać.
- Nigdy nie marzyłem, żeby być burmistrzem, ale mam marzenie o Wyszkowie – podkreślił kandydat. - Dzięki swojemu położeniu Wyszków powinien być miastem, w którym każdy znajduje pasje, marzenie i rozwój. Jestem sportowcem i lubię walczyć, więc podjąłem tę rękawicę. Postaram się to miasto zmienić, żeby stało się miastem sportowym, kulturalnym, z ambicjami, takim, o którym będzie się mówiło, ale nie jak w piosence „Wyszków tonie”. Wyszków powinien być znany z jakiegoś ogólnopolskiego przedsięwzięcia, a mamy warunki choćby ze względu na bliskość Warszawy. Ludzie będą tu przyjeżdżać, zostawiać tu swoje podatki, dzięki którym można dać mieszkańcom marzenia, pasje i rozwój. Jest wiele do zrobienia jeśli chodzi o sport, edukację i kulturę. Marzenie to słowo z dzieciństwa. Ja marzyłem, żeby zostać trenerem i nim jestem. Zrealizowały się również moje marzenia osobiste: mam wspaniałą żonę, czworo kochających dzieci. Jestem spełniony, jeśli chodzi o życie osobiste. Chciałabym, żeby nasze miasto było spełnione.
Krzysztof Ogrodziński na 41 lat. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 16 lat jest nauczycielem w Gimnazjum nr 2, obecnie Szkole Podstawowej nr 4. Długo był trenerem MKS Bug Wyszków, najpierw drużyn młodzieżowych (w jego drużynie podczas sobotniego meczu znaleźli się wychowankowie z rocznika 1996, z którymi odnosił największe sukcesy), w latach 2012 - 2014 - drużyny seniorów. Obecnie jest trenerem drużyny seniorów Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926.
Czy wyborcza drużyna Krzysztofa Ogrodzińskiego wystartuje pod dotychczasową nazwą Przymierze dla Wyszkowa? – Jeszcze się zastanawiamy, będzie to coś powiązanego ze starą nazwą – odpowiedział Krzysztof Ogrodziński. 
- To nowe otwarcie – dodała Justyna Garbarczyk.
Do czasu ogłoszenia terminu wyborów i rozpoczęcia formalnej kampanii, kandydat nie chce mówić o swoim programie. 
- Wcześniej nie znałam Krzysztofa Ogrodzińskiego. Kiedy rozmawialiśmy o Wyszkowie, o planach ujął mnie tym, że sam chciałby popracować nad programem. Otrzymaliśmy już taki zarys. Jest zupełnie inny od tych, które tworzyliśmy jako samorządowcy. Przedstawił osobiste marzenia o Wyszkowie – przyznała Justyna Garbarczyk.
- Nie jestem politykiem. W tym kierunku powinniśmy dążyć – uważa kandydat. - Przedstawimy program realny w stosunku do przychodów gminy. Naszym celem będzie ściągniecie większej ilości mieszkańców z Warszawy.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Najczęściej komentowane

Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło
manhattan
manhattan