Kontrabanda przy targu

Wydarzenia

Kontrabanda przy targu

21.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Ponad 800 paczek różnych marek papierosów bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli wyszkowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Śledztwo doprowadziło ich do garażu niedaleko targowiska w Wyszkowie.
Nielegalne wyroby tytoniowe należały do mieszkańca gm. Wyszków. Przechowywał je w wynajmowanym garażu przy ul. Dworcowej. Na czas trwania postępowania papierosy zostały zabezpieczone w komendzie policji, a potem trafią do Urzędu Celnego w Ciechanowie. Tam zostanie oszacowana ich wartość.
Mężczyźnie grozi wysoka grzywna albo kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zgłoś imprezę

Zgłoś imprezę

W urzędzie miejskim trwają prace nad przyszłorocznym kalendarzem imprez. Do 27 grudnia organizacje pozarządowe, lokalne instytucje i środowiska społeczne mogą zgłaszać do wydziału promocji wydarzenia, w których organizacji oczekują wsparcia gminy.
zobacz więcej
Tragiczny wypadek na polu

Tragiczny wypadek na polu

Do tragicznego wypadku doszło w piątek 9 czerwca na terenie gminy Długosiodło. Podczas koszenia łąki od kosiarki rotacyjnej oderwał się jeden z noży i uderzył we właściciela pola. Niestety mężczyzna zmarł w szpitalu. Policja zatrzymała kierowcę ciągnika, miał w organizmie ponad promil alkoholu.
zobacz więcej
Żeby dąb rósł, żeby przypominał (foto)

Żeby dąb rósł, żeby przypominał (foto)

Na 156. rocznicę powstania styczniowego, dzięki porozumieniu zawartemu w połowie listopada ub. roku między Nadleśnictwem Wyszków (koordynator prac), Starostwem Powiatowym w Wyszkowie, Gminą Długosiodło i Gminą Rząśnik, został zabezpieczony rosnący przy drodze Porządzie - Sieczychy pochylony dąb, na którym w czasie powstań listopadowego i styczniowego Rosjanie wieszali powstańców.
zobacz więcej
PIT przez Internet

PIT przez Internet

Polska administracja podatkowa stara się nadrabiać i nadążać za upływającym czasem i rozwijającą się technologią XXI wieku. Jednym z najlepiej ocenianych projektów wprowadzenia zmian, w tak zwanej nowej e-administracji, było wprowadzenie możliwości rozliczeń elektronicznych, czyli tak zwanych PIT przez Internet. Jak one działają? Dla kogo są dostępne? Czy to jest bezpieczne? I czy warto z nich skorzystać?
zobacz więcej
mrówka - nowe godziny
mrówka - nowe godziny
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku