Konkurs Recman rozstrzygnięty!

Wydarzenia

Konkurs Recman rozstrzygnięty!

14.12.2018
autor: Redakcja
Pani Magdalena Ciuba wygrała konkurs, który przeprowadziliśmy wraz z firmą Recman. II miejsce zajęła pani Agnieszka Sokołowska, III - pan Mateusz Obrębski.
Aby wziąć udział w konkursie należało na naszym facebookowym fanpage’u odpowiedzieć na pytanie: Krawat czy mucha? Co wybierasz i dlaczego?
I miejsce, wygrywając perfumy Recman Challenger, zajęła pani Magdalena Ciuba, która napisała:
"Mucha elegancka jest, na wesele czy na test,
Wszystkim zawsze dobrze znana,
Nada się dla swego Pana,
Na szyi miejsce swe ma,
Wszędzie szyku Ci doda,
Wybierają wszyscy muchę,
Młodzi ciałem oraz duchem!"
Laureatka II miejsca - pani Agnieszka Sokołowska - otrzyma spinki Recman. Odpowiedziała:
"Mucha:
- elegancko
- męsko
- pasuje w każdym wieku
- piękny wygląd na każdą okazję
- mniejsze ryzyko zmoczenia muchy w zupie
- doskonała na wesela, komunie, chrzty i sylwestra!
- nadaje szyku każdemu facetowi
- facet z muszką pachnie Armanim na odległość
- James Bond wygląda kapitalnie w muszce
- każdy facet, który ceni sobie elegancję wybierze muszkę
Krawat już do mniej oficjalnych spotkań, ale jeśli ktoś woli krawat od muchy i lepiej się w nim czuje, to oczywiście nikt mu krawatu założyć nie zabroni na bardziej szykowne wyjścia."
III miejsce zajęła krótka odpowiedź pana Mateusza Obrębskiego: "Krawat ;) ,,Klient w krawacie jest mniej awanturujący się." Pan Mateusz w nagrodę otrzyma oczywiście… krawat.
Do udziału w konkursie zaprosiliśmy wraz z firmą Recman, której salon przy ul. Sowińskiego 79A obchodzi siódme urodziny. W sobotę 15 wszyscy będą mogli skorzystać ze zniżki -20% na cały nieprzeceniony asortyment.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Urzędnicy pomagają w rozliczeniach podatku

Urzędnicy pomagają w rozliczeniach podatku

W poniedziałki pracownicy wyszkowskiego urzędu skarbowego będą pomagali wysyłać roczne zeznania podatkowe przez Internet. Pomoc można uzyskać również telefonicznie.
zobacz więcej
WOŚP: Pobiliśmy rekord! (foto)

WOŚP: Pobiliśmy rekord! (foto)

116.444,56 zł zebraliśmy podczas tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bijąc tym samym o ponad 5.000 zł dotychczasowy rekord. Dla orkiestry śpiewaliśmy, tańczyliśmy, graliśmy, biegaliśmy, wyciskaliśmy siódme poty na siłowni i w hali sportowej. Krótko mówiąc, działo się…
zobacz więcej
Dzieci w sieci (foto)

Dzieci w sieci (foto)

Internet – narkotyk XXI wieku, cyberprzemoc – choć nie zostawia śladów na ciele, stanowi ogromne zagrożenie, także dla dzieci i młodzieży. - Nigdy w historii świata nie było tak wielkiego przełomu, jak teraz poprzez rozwój technologii cyfrowych. Dają wielkie możliwości, ale też niosą ogromne zagrożenia. Tu dzieci są ekspertami, to one wiedzą, jak coś w sieci znaleźć. Mówimy o społeczeństwie wiedzy, ale czy to społeczeństwo mądrości? Co nas czeka w przyszłości, jeśli już jest tak źle? – pytał jeden z prelegentów podczas konferencji „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie – profilaktyka cyberprzemocy”.
zobacz więcej
Zmiana na lepsze według rządu Prawa i Sprawiedliwości (foto)

Zmiana na lepsze według rządu Prawa i Sprawiedliwości (foto)

Ułatwienia dla przedsiębiorców, Dzień Wolności Podatkowej, zniesienie obowiązku szczepień dzieci – to niektóre pytania zadane przez wyszkowian ministrowi Henrykowi Kowalczykowi podczas spotkania 22 września w WOK Hutnik.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku