Konkurs na jubileusz wodociągów

Wydarzenia

Konkurs na jubileusz wodociągów

19.04.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Wyszkowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji obchodzi 20-lecie istnienia. Z tej okazji ogłosiło konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III szkół podstawowych. Do wygrania m.in. rower górski i tablet.
Temat konkursu jest ekologiczny: „Czysta woda zdrowia doda”. Jego celem, jak podkreślają organizatorzy, jest pobudzenie wrażliwości artystycznej i ekologicznej u dzieci, kształtowanie poczucia więzi ze środowiskiem i przyrodą, dostrzeganie znaczenia wody dla człowieka i środowiska, pobudzenie wyobraźni oraz prezentacja możliwości twórczych najmłodszych mieszkańców gminy.
Do udziały w konkursie PWiK zaprasza najmłodszych uczniów podstawówek na terenie gminy Wyszków, czyli ponad 1.200 dzieci. Pięć najlepszych prac z każdej szkoły należy dostarczyć do PWiK do 15 maja. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 maja, a wręczenie nagród - 1 czerwca.
Konkurs dofinansowuje Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Laureat I miejsca otrzyma rower górski, II – tablet, III – słuchawki bezprzewodowe. W puli nagród jest też 40 zestawów do rysowania. Trzy placówki biorące udział w konkursie - w drodze losowania - otrzymają laptopy.
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.pwikwyszkow.pl.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Levert
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan
fotobudka star