Konkurs na jubileusz wodociągów

Wydarzenia

Konkurs na jubileusz wodociągów

19.04.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Wyszkowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji obchodzi 20-lecie istnienia. Z tej okazji ogłosiło konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III szkół podstawowych. Do wygrania m.in. rower górski i tablet.
Temat konkursu jest ekologiczny: „Czysta woda zdrowia doda”. Jego celem, jak podkreślają organizatorzy, jest pobudzenie wrażliwości artystycznej i ekologicznej u dzieci, kształtowanie poczucia więzi ze środowiskiem i przyrodą, dostrzeganie znaczenia wody dla człowieka i środowiska, pobudzenie wyobraźni oraz prezentacja możliwości twórczych najmłodszych mieszkańców gminy.
Do udziały w konkursie PWiK zaprasza najmłodszych uczniów podstawówek na terenie gminy Wyszków, czyli ponad 1.200 dzieci. Pięć najlepszych prac z każdej szkoły należy dostarczyć do PWiK do 15 maja. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 maja, a wręczenie nagród - 1 czerwca.
Konkurs dofinansowuje Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Laureat I miejsca otrzyma rower górski, II – tablet, III – słuchawki bezprzewodowe. W puli nagród jest też 40 zestawów do rysowania. Trzy placówki biorące udział w konkursie - w drodze losowania - otrzymają laptopy.
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.pwikwyszkow.pl.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Najczęściej komentowane

Zitcom