Kompletnie pijany próbował ukraść auto

Wydarzenia

Kompletnie pijany próbował ukraść auto

13.06.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Ponad 3,5 promila miał mężczyzna zatrzymany przez policję… na kradzieży samochodu.
 
29-letni mieszkaniec gm. Zabrodzie został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego podczas próby uruchomienia cudzego audi. Zniszczona stacyjka i osłona kierownicy oraz zeznania właściciela auta to wystarczające dowody, by podejrzewany trafił do policyjnego aresztu.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek 10 czerwca na ul. Sikorskiego w Wyszkowie. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w organizmie 29-latka ponad 3,5 promila. Po wytrzeźwieniu mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał się karze.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
3 Maja zamknięta

3 Maja zamknięta

Remont ul. 3 Maja wchodzi w ostatnią fazę, rozpoczęła się przebudowa odcinka od ul. Kościuszki do al. Róż. Od środy 25 października ulica zostanie wyłączona z ruchu. Nie dojedziemy na parking urzędu miejskiego i starostwa. Parkować nie będzie można też wzdłuż obu ulic.
zobacz więcej
Plakaty – niewielki akcent, który wiele zmienia

Plakaty – niewielki akcent, który wiele zmienia

Co zrobić, żeby wygląd naszego salonu, sypialni czy łazienki zmienił się o 180 stopni? Wystarczy, że wprowadzimy do przestrzeni efektowne akcenty dekoracyjne. Nie musimy przeprowadzać całościowej metamorfozy wystroju, wystarczy jedynie wyrazisty dodatek, który zrewolucjonizuje niewyróżniające się dotąd pomieszczenie. To znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy są albo bardzo zapracowani, albo wolny czas wolą spędzić z rodziną, a nie dekorując mieszkanie. 
zobacz więcej
Uczniowie Dwójki wspierają UNICEF (foto)

Uczniowie Dwójki wspierają UNICEF (foto)

Tysiące dzieci na całym świecie umierają każdego dnia z powodu chorób, którym potrafimy zapobiegać. UNICEF ratuje więcej maluchów niż jakakolwiek inna organizacja humanitarna. Dlatego uczniowie Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 2 w Wyszkowie wraz z opiekunami postanowili wesprzeć UNICEF Polska.
zobacz więcej
Gdzie kupić psa? Ogłoszenia lokalne

Gdzie kupić psa? Ogłoszenia lokalne

Gdy już podejmiemy decyzję, że kupujemy psa, mamy upatrzoną rasę, jesteśmy pewni, że podołamy zadaniu i obiecujemy zapewnić swojemu przyszłemu czworonogowi warunki absolutnie najlepsze z możliwych, pozostaje nam tylko wybrać miejsce, z którego nabędziemy naszego psa. Bardzo często przyszli właściciele już od razu wiedzą, z której hodowli będą brać psa, zwykle dlatego, że wyjątkowo odpowiada im charakter rodziców szczeniaka bądź ich predyspozycje do sportu. Jednak co robić, gdy nawet nie wiemy, od czego zacząć?
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku