Kompletnie pijany kierowca (wideo)

Wydarzenia

Kompletnie pijany kierowca (wideo)

17.05.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie kierowca zatrzymany w Wyszkowie. Jego niebezpieczną jazdę zarejestrował miejski monitoring. 
Uwagę policjantów patrolujących ulice Wyszkowa w nocy z soboty na niedzielę zwrócił kierowca peugeota, jadący od prawej do lewej strony. Jego niebezpieczne manewry zarejestrował też miejski monitoring.
Po zatrzymaniu okazało się – jak podejrzewali policjanci - że 27-letni kierowca jest kompletnie pijany. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało u mężczyzny ponad 2 promile.
Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 więzienia.
 
AGA
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Każą zgłaszać i nic nie robią

Każą zgłaszać i nic nie robią

Do naszej redakcji zgłosiła się Czytelniczka, która kupiła na targu w pawilonie dzierżawionym od urzędu miejskiego polędwicę wołową. W trakcie krojenia znalazła w niej coś, co wzbudziło jej podejrzenie. – Chciałam dobrze dla ludzi – mówi – bo to może być tasiemiec (nie mógł to być tasiemiec, bo występuje tylko w mięsie wieprzowym – red.). Poszła więc z tym kawałkiem mięsa do powiatowego sanepidu, by zrobiono badanie. I wtedy się zaczęło. Wydawałoby się prosta sprawa, okazała się bardzo skomplikowaną.  – Każą zgłaszać i nic nie robią – skomentowała nasza Czytelniczka, która kierowała się troską o zdrowie innych klientów.
zobacz więcej
Ratuszowa połączy dwie główne ulice

Ratuszowa połączy dwie główne ulice

Trwa przebudowa ul. Ratuszowej, która po pierwsze poprawi wizerunek centrum miasta, po drugie skomunikuje dwie główne ulice: Sowińskiego i 11 Listopada. Nowa organizacja ruchu przewiduje jednak pewne ograniczenia…
zobacz więcej
Wyszkowski przedsiębiorca wygrał z gigantem paliwowym

Wyszkowski przedsiębiorca wygrał z gigantem paliwowym

Wyszkowska firma wygrała przetarg na dostawy paliw dla Centrum Obsługi Administracji Rządowej, pokonując tym samym spółkę Orlen Paliwa. Pokonała, mimo że dała droższą ofertę – informuje RMF FM.
zobacz więcej
Zgłoś „swoją” inwestycję

Zgłoś „swoją” inwestycję

Gmina już teraz przygotowuje się do przyszłorocznego budżetu, w którym nie przewiduje podwyżek podatków i pensji urzędników. Do 15 września urząd miejski czeka na wnioski inwestycyjne od mieszkańców.
zobacz więcej
lesne wrota
lesne wrota
Mrówka listopad 2017