Kolejny wypadek na pasach

Wydarzenia

Kolejny wypadek na pasach

18.01.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
84-letnią kobietę samochód potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych w Wyszkowie. To w ostatnich dniach drugi taki wypadek. Policjanci apelują o ostrożność.
Do wypadku na pasach na ul. Sowińskiego (przy skrzyżowaniu z ul. Pułtuską) doszło 16 stycznia przed godz. 9.00. Kobieta wpadła pod koła toyoty. Z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.
Na oznakowanym przejściu, tym razem na ul. I AWP, wypadek wydarzył się tydzień wcześniej. Kierująca fordem potrąciła 54-letnią mieszkankę Wyszkowa. Poszkodowana również trafiła do szpitala.
W obu przypadkach kierującym zatrzymano prawo jazdy. Dokładne okoliczności tych zdarzeń wyjaśniają wyszkowscy policjanci. Po raz kolejny apelują do kierowców o ostrożność, szczególnie w rejonach przejść dla pieszych. Zwłaszcza o tej porze roku, kiedy warunki na drogach są trudniejsze. Droga hamowania jest znacznie dłuższa, dlatego należy zachować większą czujność, przewidywać, zwalniać przed przejściami, zatrzymywać się, aby udzielić pierwszeństwa pieszemu. - Pamiętajmy, że następstwem niewłaściwego zachowania na drodze może być nie tylko doznanie obrażeń zdrowotnych, ale też śmierć człowieka – dodaje rzecznik policji st. sierż. Marta Gierlicka.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Najczęściej komentowane

Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło