Kolejne spotkanie z Pierwszą Damą (foto)

Wydarzenia

Kolejne spotkanie z Pierwszą Damą (foto)

10.01.2019
autor: na podst. www.prezydent.pl, fot. OSW w Wyszkowie
Uczniowie i nauczyciele Ośrodka Szkolno – Wychowawczego otrzymali zaproszenie na Jasełka wystawiane w Pałacu Prezydenckim. W czwartek 10 stycznia mieli kolejną okazję do spotkania z Pierwszą Damą Agatą Kornhauser-Dudą.
- Bardzo mi zależało, żeby w siedzibie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej rozpocząć rok 2019 w pogodnej, rodzinnej i przede wszystkim ciepłej atmosferze. Pomyślałam, że najlepiej będzie odwołać się do naszej pięknej tradycji wystawiania Jasełek - mówiła w czwartek Pierwsza Dama.
Na scenie w Pałacu Prezydenckim stanęli mali i dorośli aktorzy-amatorzy Teatru Biedronka, którzy zagrali przed szczególnie żywiołową widownią. Zasiadły na niej dzieci z przedszkoli, szkół oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych z województwa mazowieckiego. Agata Kornhauser-Duda wystąpiła w roli narratora inscenizacji.
Zgromadzonym w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego dzieciom, rodzicom i opiekunom Pierwsza Dama życzyła wszelkiego dobra i pomyślności, wielu sukcesów, szczęścia oraz spełnienia marzeń. - Życzę wiary, która góry przenosi, nadziei, która nigdy nie gaśnie i dużej ilości miłości, która pochodzi od Bożego Dziecięcia. Do siego roku! - zakończyła Małżonka Prezydenta.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku