Kładka za miesiąc, a może i wcześniej (foto)

Wydarzenia

Kładka za miesiąc, a może i wcześniej (foto)

02.08.2018
autor: Elżbieta Szczuka
Według planu jeszcze miesiąc potrwają prace budowlane związane z budową ciągu pieszo-rowerowego na moście drogowym, wykonywane przez Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe MOSTY. Powinny być zakończone do 31 sierpnia. Ale jest duża szansa, że dwustronny ruch na moście drogowym będzie przywrócony przed tym terminem. 
Wykonany jest nasyp od strony Warszawy, a na nim poszerzony do 2,5 m chodnik i barierki ochronne. Położona jest również nawierzchnia asfaltowa na zjeździe z ul. Warszawskiej na Latoszek, wykonane schody na plażę, najazd na kładkę od strony Latoszka, kanalizacja deszczowa odprowadzającą wodę do kanalizacji deszczowej w ul. Latoszek (wcześniej ta woda odprowadzona była bezpośrednio do rzeki). Ułożone są już elementy betonowe kładki i połączone z konstrukcją mostu, zamontowana część barier. 1 sierpnia rozpoczęto wiercenie i betonowanie pali przy przyczółkach.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Czy zdajecie sobie sprawę, cośmy zrobili? (foto)

Czy zdajecie sobie sprawę, cośmy zrobili? (foto)

41 mln 625 tys. zł gmina Wyszków wyda na inwestycje w 2018 r. Aż trudno uwierzyć, że radnych poróżniła budowa ostatniego odcinka ul. Okrzei (od 3 Maja do Kościuszki), zdjęta z budżetu na rzecz budowy uliczek w Skuszewie. Zdjęta ku zaskoczeniu burmistrza, uczestników sesji, a nawet samych radnych. - Nie rozumiem tego, co się stało, jestem bardzo zawiedziony – skomentował Jan Abramczyk.
zobacz więcej
Wyjątkowe walentynki w Galeo, z Nowym Wyszkowiakiem!

Wyjątkowe walentynki w Galeo, z Nowym Wyszkowiakiem!

Walentynki to z pewnością jeden z najpiękniejszych dni w roku. Będzie jeszcze milszy, jeśli zajrzycie do Centrum Handlowego Galeo. 14 lutego będą na Was czekały słodkie upominki i fotobudka!
zobacz więcej
Pierwszy casting za nami (foto)

Pierwszy casting za nami (foto)

Ponad dwadzieścioro dzieci i kilka osób dorosłych zgłosiło się w sobotę 15 lipca na casting do krótkometrażowego filmu pt. „Relax”, który będzie nagrywany na początku września w Popowie.
zobacz więcej
Zmarła Ewa Ryszawa

Zmarła Ewa Ryszawa

W Konstancinie-Jeziornie 22 lipca 2019 roku, w wieku 50 lat, zmarła Ewa Ryszawa, która od lat zmagała się z chorobą mięśni. Ostatnie 7 lat spędziła w specjalistycznym ośrodku dla ludzi respirowanych. W Wyszkowie działała w Stowarzyszeniu „Ważna Róża” oraz Monarze. Pracę zawodową rozpoczęła w wyszkowskim szpitalu, jako pielęgniarka na chirurgii. Do 2012 r. pracowała w Urzędzie Miejskim.

Jej pogrzeb odbędzie się 26 lipca (piątek). Po Mszy św. żałobnej o godz. 14 w kościele parafii św. Wojciecha, prochy Zmarłej zostaną złożone do grobu na cmentarzu parafialnym na Nadgórzu.

zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku