Wydarzenia

3 / 3

Kierowca zginął w płomieniach (foto)

20.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
27-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego zginął w tragicznym wypadku, do którego doszło w niedzielę 19 lutego na drodze wojewódzkiej do Pułtuska. Jak wynika ze wstępnych informacji, mężczyzna wjechał pod ciężarówkę, a jego auto stanęło w płomieniach.
Wypadek wydarzył się ok. godz. 18 już na terenie powiatu pułtuskiego, w miejscowości Lemany, gmina Zatory. Kierowcy obu aut to mieszkańcy naszego powiatu: ciężarowej scanii zmierzał w stronę Pułtuska, osobowego audi – w kierunku Wyszkowa. 
Z zeznań kierowcy ciężarówki wynika, że na prostym odcinku drogi w Lemanach kierowca audi w ostatniej chwili zjechał na jego pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia. Osobówka stanęła w płomieniach. 27-latek zginął, zakleszczony w palącym się aucie. Kierowca scanii nie odniósł obrażeń.
- Obowiązująca prędkość w miejscu zdarzenia wynosi 70 km/h – dodaje rzecznik pułtuskiej policji st. sierż. Milena Kopczyńska. Oprócz policji i pogotowia, w akcji ratowniczej uczestniczyły trzy jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Pułtuska i dwie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Pniewa.
fot. KPP Pułtusk
 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Blokada środków na koncie bankowym - kiedy może nastąpić?

Blokada środków na koncie bankowym - kiedy może nastąpić?

Blokady środków na naszym koncie może dokonać organ posiadający tytuł egzekucyjny. Może to być Izba Celna, Dyrektor ZUS czy bank. Zablokowanie konta jest skutkiem niepłacenia rat kredytów czy pożyczek, mandatów i kar oraz egzekucji komorniczej. Pamiętajmy, że komornik nie może przejąć całego majątku dłużnika. Kwota wolna od zajęcia wynosi 75 proc. wynagrodzenia minimalnego osoby zadłużonej.
zobacz więcej
WOŚP 2017 - Zebraliśmy rekordową kwotę (video)

WOŚP 2017 - Zebraliśmy rekordową kwotę (video)

Podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyszkowianie przeszli samych siebie. Zobacz film z WOŚP 2017.
zobacz więcej
Zapraszamy do „Norwida” (foto)

Zapraszamy do „Norwida” (foto)

Drogi Gimnazjalisto! Jeśli jesteś ambitny i pracowity, zapraszamy Cię do szkoły będącej w grupie najlepszych liceów w kraju. W Ogólnopolskim Rankingu Perspektyw otrzymaliśmy tytuł Srebrnej Szkoły 2018. Uzyskujemy najwyższą zdawalność egzaminu maturalnego w powiecie wyszkowskim z wynikami zawsze powyżej średniej krajowej – zaprasza I Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida tegorocznych absolwentów gimnazjów do kontynuowania nauki w swoich murach, szkole z ponad 100-letnią tradycją. 
zobacz więcej
Filmy młodzieży o Wyszkowie

Filmy młodzieży o Wyszkowie

Do 22 maja można zgłaszać się do Przeglądu Filmów Młodzieży Szkolnej o Wyszkowie. Temat tegorocznej edycji brzmi: „Nie szukaj daleko bohaterów”. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia ubiegłorocznych zwycięskich filmów.
zobacz więcej
Zitcom