Karnawał w Jedyneczce (foto)

Wydarzenia

Karnawał w Jedyneczce (foto)

12.01.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Tegoroczny karnawał jest bardzo krótki. Intensywnie czas zabawy wykorzystują przedszkolaki. W piątek 12 stycznia na bal karnawałowy zaprosiło Przedszkole nr 1.
Bal niezwykle wesoły i kolorowy już dzięki przebraniom dzieci, które tego dnia przemieniły się w księżniczki, wróżki, superbohaterów z najpopularniejszych filmów, zwierzątka. A jeśli kostiumy połączyły z rozrywkową muzyką, karnawałowym wystrojem sali, zabawami prowadzonymi przez wodzireja i doskonałym humorem, to impreza po prostu nie mogła się nie udać.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Edu-event w ZS nr 1 (foto)

Edu-event w ZS nr 1 (foto)

„Wsparcie gimnazjalisty w wyborze ścieżki edukacyjnej” to tytuł spotkania edukacyjnego, które 9 marca odbyło się w Zespole Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie. Jego celem było zaprezentowanie szkoły, przedstawienie oferty edukacyjnej oraz pokazanie, w jaki sposób absolwenci gimnazjów rozwinęli się, kontynuując naukę w „Skłodowskiej”.
zobacz więcej
Diamentowy jubileusz księdza Zenobiusza (foto)

Diamentowy jubileusz księdza Zenobiusza (foto)

Ks. Zenobiusz Mosakowski, przez 25 lat proboszcz parafii w Rybienku Leśnym, jubileusz 60–lecia kapłaństwa świętował  w niedzielę 23 czerwca w miejscowym kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski. Uroczystej celebrze przewodniczył biskup pomocniczy Roman Marcinkowski, senior diecezji płockiej. Było pięknie i wzruszająco. Po Mszy św. jej uczestnicy zostali zaproszeni na jubileuszowy tort.
zobacz więcej
Od soboty nowe obostrzenia w walce z koronawirusem

Od soboty nowe obostrzenia w walce z koronawirusem

W czwartek 15 października rząd ogłosił nowe ograniczenia w całym kraju oraz nowe strefy czerwone. Powiat Wyszkowski pozostaje w strefie żółtej, ale na czerwono zaświeciła się Warszawa, gdzie mnóstwo wyszkowian codziennie dojeżdża do pracy.Mimo pozostania w strefie żółtej, od soboty 17 października czekają nas spore zmiany i obostrzenia. Wyjątkiem są ograniczenia dotyczące wesel i innych uroczystości rodzinnych – one zaczną obowiązywać od 19 października.
zobacz więcej
Dwa nowe zakażenia. Kwarantanną objęto 100 osób

Dwa nowe zakażenia. Kwarantanną objęto 100 osób

Dwoje nauczycieli jednej z wyszkowskich szkół zakażonych koronawirusem. Kwarantanną sanepid objął 100 osób, w sumie jest ich obecnie 188. 
zobacz więcej