Jutro Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz

Wydarzenia

Jutro Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz

17.03.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Jutro w hali WOSiR Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz. Wystawy czekają w godz. 10 – 17. Kierowcom gmina przypomina, że parkować można nie tylko przed halą, ale także sąsiednimi ośrodkami, szkołą i pływalnią.
Wydarzenia podczas targów:
12.00 – oficjalne otwarcie przez burmistrza Grzegorza Nowosielskiego oraz prowadzącego targi Artura Witkowskiego („Nasz Nowy Dom”)
14.00 - wręczenie nagród dzieciom – laureatom konkursu plastycznego „Wyszków – tu się dobrze mieszka”
14.40 - wręczenie podziękowań wystawcom targowym
15.15 - prezentacja i prelekcja na temat lokalnego programu przebudowy dróg gminnych (sala korektyw, I piętro)
Strefa malucha znajdować się będzie na 1. piętrze (w sali lustrzanej) w godz. 10 - 17. W hali udostępniona będzie bezpłatna sieć WIFI: Internet_Targi_Zwiedzajacy (bez hasła)
Nad sceną na telebimie wyświetlane będą filmy promocyjne, reklamy wystawców oraz prace wyróżnione w konkursie plastycznym dla dzieci.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
"Skłodowska" pożegnała maturzystów (foto)

"Skłodowska" pożegnała maturzystów (foto)

Dzisiaj rano ze szkołą pożegnali się maturzyści Zespołu Szkół nr 1 Marii Skłodowskiej-Curie. – Każdego dnia, będąc w tej szkole, pisaliście jej historię – zwrócił się do nich dyrektor Marian Popławski, życząc aktywnego, szczęśliwego życia, z nadzieją, że będą twórczo i intelektualnie budowali wspólną przyszłość Polski.
zobacz więcej
Dzieci w sieci (foto)

Dzieci w sieci (foto)

Internet – narkotyk XXI wieku, cyberprzemoc – choć nie zostawia śladów na ciele, stanowi ogromne zagrożenie, także dla dzieci i młodzieży. - Nigdy w historii świata nie było tak wielkiego przełomu, jak teraz poprzez rozwój technologii cyfrowych. Dają wielkie możliwości, ale też niosą ogromne zagrożenia. Tu dzieci są ekspertami, to one wiedzą, jak coś w sieci znaleźć. Mówimy o społeczeństwie wiedzy, ale czy to społeczeństwo mądrości? Co nas czeka w przyszłości, jeśli już jest tak źle? – pytał jeden z prelegentów podczas konferencji „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie – profilaktyka cyberprzemocy”.
zobacz więcej
Ogólnopolska Parada Seniorów „Dojrzali Wspaniali”

Ogólnopolska Parada Seniorów „Dojrzali Wspaniali”

Fundacja „Zaczyn”, z którą współpracuje Rada Seniorów Gminy Wyszków, zaprasza do Warszawy 18 sierpnia na V edycję Ogólnopolskiej Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali”, czyli wielkie święto całej społeczności seniorów i ich rodzin. Gmina proponuje seniorom bezpłatny transport.
zobacz więcej
INTERWENCJA: Nie mogę patrzeć

INTERWENCJA: Nie mogę patrzeć

Za ponad 330 tys. zł Gmina Wyszków kupiła budynek dworca PKP wraz z zatokami dla autobusów. Daje to nadzieję, że dworzec w końcu przestanie być jedną z najgorszych wizytówek miasta… - pisaliśmy 5 lat temu.
- Nie mogę patrzeć na ten pomalowany dworzec. Od 2 lat rozmawiam w gminie, ale to nic nie daje. Nie ma osoby, która by się tym zajęła? – dziś pyta jeden z pasażerów.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku

Sonda

3.66% (58 głosów)
3.47% (55 głosów)
27.98% (443 głosów)
2.91% (46 głosów)
2.59% (41 głosów)
4.49% (71 głosów)
29.88% (473 głosów)
3.98% (63 głosów)
2.27% (36 głosów)
2.59% (41 głosów)
16.17% (256 głosów)