Jutro Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz

Wydarzenia

Jutro Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz

17.03.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Jutro w hali WOSiR Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz. Wystawy czekają w godz. 10 – 17. Kierowcom gmina przypomina, że parkować można nie tylko przed halą, ale także sąsiednimi ośrodkami, szkołą i pływalnią.
Wydarzenia podczas targów:
12.00 – oficjalne otwarcie przez burmistrza Grzegorza Nowosielskiego oraz prowadzącego targi Artura Witkowskiego („Nasz Nowy Dom”)
14.00 - wręczenie nagród dzieciom – laureatom konkursu plastycznego „Wyszków – tu się dobrze mieszka”
14.40 - wręczenie podziękowań wystawcom targowym
15.15 - prezentacja i prelekcja na temat lokalnego programu przebudowy dróg gminnych (sala korektyw, I piętro)
Strefa malucha znajdować się będzie na 1. piętrze (w sali lustrzanej) w godz. 10 - 17. W hali udostępniona będzie bezpłatna sieć WIFI: Internet_Targi_Zwiedzajacy (bez hasła)
Nad sceną na telebimie wyświetlane będą filmy promocyjne, reklamy wystawców oraz prace wyróżnione w konkursie plastycznym dla dzieci.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Nowe grupy dla trzylatków od września

Nowe grupy dla trzylatków od września

Najprawdopodobniej we wrześniu uda się uruchomić dwie dodatkowe grupy w Przedszkolu nr 7. To dobra wiadomość dla rodziców trzylatków. W kończącej się właśnie rekrutacji zabrakło miejsc dla ponad 80 maluchów.
zobacz więcej
Plenerowe warsztaty, plenerowa wystawa

Plenerowe warsztaty, plenerowa wystawa

Nadleśnictwo Wyszków zaprasza na otwarcie wystawy zdjęć wykonanych przez uczestników warsztatów fotografii przyrodniczej LASPORJECT 2.0: piątek 22 września, godz. 13, ul. Sowińskiego (plac przy fontannie).
zobacz więcej
Konflikt w parafii Rybienko Leśne. Proboszcz zrezygnował z funkcji (foto)

Konflikt w parafii Rybienko Leśne. Proboszcz zrezygnował z funkcji (foto)

Wobec całej fali nienawiści do mnie, ze względu na dobre imię naszej parafii, szacunek dla mieszkańców Wyszkowa i sympatię, jaką żywię do miasta Wyszkowa informuję, że rezygnuję ze swego urzędu" – pod koniec wieczornej Mszy św. 20 lutego ogłosił ks. Eugeniusz Leda, proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Polski w Rybienku Leśnym. Po Mszy św. miało odbyć się spotkanie, na którym mieszkańcy chcieli podzielić się z księdzem proboszczem swoimi uwagami m.in. na temat renowacji swojego zabytkowego kościoła, która znacząco odmieniła jego charakter.
zobacz więcej
Zmagania młodych szachistów (foto)

Zmagania młodych szachistów (foto)

Prawie setka młodych szachistów wzięła udział w II Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1. Z dekoracji patrzył na nich marszałek Józef Piłsudski, wielki miłośnik szachów. - Być może również dzięki temu był tak wspaniałym dowódcą – nawiązała dyrektor Jedynki Hanna Dziubiel.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku