Jeszcze półtora miesiąca

Wydarzenia

Jeszcze półtora miesiąca

13.07.2018
autor: Elżbieta Szczuka
Do końca sierpnia powinien być przywrócony ruch na starym moście drogowym. Prace budowlane związane z budową ciągu pieszo-rowerowego, wykonywane przez Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe MOSTY, są coraz bardziej zaawansowane; obecnie montowane są wsporniki mostu.
Wykonane są już zwieńczone gzymsem ścianki szczelne, wykonany nasyp od strony Warszawy a na nim poszerzony do 2,5 m chodnik i barierki ochronne, schody na plażę. Trwają prace główne na moście, m.in. montowane są wsporniki, dzięki którym most będzie szerszy o 2,5 m.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Znalezisko na placu Wyzwolenia to nie zabytek

Znalezisko na placu Wyzwolenia to nie zabytek

Podczas prac związanych z zagospodarowaniem placu Wyzwolenia, wykonawca inwestycji trafił na pozostałości po budowli. Zdaniem konserwatora zabytków znalezisko nie jest cenne historycznie.
zobacz więcej
Bezpłatne USG dzieci. Zapisy w maju, badania w czerwcu

Bezpłatne USG dzieci. Zapisy w maju, badania w czerwcu

18 i 19 maja będzie można zapisywać dzieci na nieodpłatne profilaktyczne badania USG. Badania będą prowadzone 5 i 6 czerwca. Akcję finansują Fundacja Ronalda McDonalda i Gmina Wyszków.
zobacz więcej
Strażacy ćwiczyli pod lodem (foto)

Strażacy ćwiczyli pod lodem (foto)

W Wyszkowie we wtorek 7 lutego, tuż po godzinie 10, na zbiorniku wodnym w Skuszewie rozpoczęły się trwające kilka godzin ćwiczenia Wojewódzkiego Odwodu Operacyjnego (to jeden z trzech poziomów Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego). Były to ćwiczenia pod lodem i przy utrudnionej widoczności. Uczestniczyły w nich wodno-nurkowe grupy (Warszawa, Płock, Radom, Sokołów Podl., Maków Maz.) oraz sekcje (Ciechanów, Kozienice, Ostrołęka, Przasnysz). Wyszkowska sekcja ratownictwa wodno-nurkowego wykonała te ćwiczenia wcześniej, przygotowując miejsca na wtorkowe ćwiczenia.
zobacz więcej
Tak się będzie bawił Wyszków

Tak się będzie bawił Wyszków

Wyszków powraca na mapę koncertową Lata z Radiem. Czy usłyszymy i zobaczymy Bajm, Dawida Kwiatkowskiego, a może Sylwię Grzeszczak, Afromental lub Rafała Brzozowskiego? To z pewnością jedna z największych atrakcji miejskiego kalendarza imprez na 2017 r. Będzie też widowisko plenerowe (tym razem plac Miejski zamieni się w pole walk rycerskich) i Gala Muzyki Disco. Gmina zapowiada też otwarcie sztucznego lodowiska… ale dopiero w grudniu.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku