Jeszcze półtora miesiąca

Wydarzenia

Jeszcze półtora miesiąca

13.07.2018
autor: Elżbieta Szczuka
Do końca sierpnia powinien być przywrócony ruch na starym moście drogowym. Prace budowlane związane z budową ciągu pieszo-rowerowego, wykonywane przez Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe MOSTY, są coraz bardziej zaawansowane; obecnie montowane są wsporniki mostu.
Wykonane są już zwieńczone gzymsem ścianki szczelne, wykonany nasyp od strony Warszawy a na nim poszerzony do 2,5 m chodnik i barierki ochronne, schody na plażę. Trwają prace główne na moście, m.in. montowane są wsporniki, dzięki którym most będzie szerszy o 2,5 m.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Huczne pożegnanie lata (foto)

Huczne pożegnanie lata (foto)

Przeboje współczesne i te z lat 90. można było usłyszeć na piątkowym, 2 września, koncercie na stadionie miejskim. Wyszków rzeczywiście pożegnał lato z gwiazdami - jak zapowiadała gmina Wyszków - na scenie wystąpili bowiem Kamil Bednarek i zespół Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Publiczność rozgrzewała wyszkowianka Małgorzata  Uściłowska…
zobacz więcej
Powiat kupuje działkę pod szpitalem za 5 mln zł

Powiat kupuje działkę pod szpitalem za 5 mln zł

Radni powiatowi na sesji w dniu 25 stycznie wyrazili zgodę na nabycie przez Powiat Wyszkowski działki o powierzchni 4,08 ha, na której pobudowany jest szpital, będącej własnością spadkobierców rodziny Skarżyńskich. Wynegocjowana cena działki to 5 mln zł, Powiat zaciągnie kredyt na jej zakup, który ma zostać spłacony w ciągu 10 lat.
zobacz więcej
Co będzie się działo podczas finału WOŚP?

Co będzie się działo podczas finału WOŚP?

Znamy program 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Wyszkowie w dniach 12 – 14 stycznia. Zebrane w tym roku środki zostaną przeznaczone na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków.
zobacz więcej
Pogrzeb Andrzeja Eychlera (foto)

Pogrzeb Andrzeja Eychlera (foto)

W kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej parafii św. Wojciecha w Wyszkowie 20 czerwca odbyły się uroczystości pogrzebowe Andrzeja Eychlera, lekarza, społecznika i głębokiego patrioty. Po nabożeństwie kondukt żałobny odprowadził trumnę na cmentarz parafialny na Nadgórzu. W ostatniej drodze towarzyszyło Zmarłemu ok. 400 osób.
zobacz więcej
Bricomarche-1
Bricomarche
Bricomarche