Jak otworzyć zamek bez klucza?

Wydarzenia

Jak otworzyć zamek bez klucza?

14.06.2018
autor: Red.
Każdemu z nas zdarzają się momenty roztargnienia, jednak co zrobić w sytuacji, kiedy zgubiliśmy klucz do domu albo zatrzasnęliśmy drzwi? Czy istnieje możliwość otworzenia zamka bez klucza? Jak poradzić sobie w razie wystąpienia takiego stresującego problemu?

Domowe sposoby na otwarcie zatrzaśniętych drzwi – czy skuteczne?

W Internecie, filmach czy książkach można znaleźć wiele sposobów, jak odblokować drzwi. Znajdziemy tam wskazówki na wykorzystanie klasycznych sposobów, jak m.in. otwieranie drzwi za pomocą śrubokręta czy spinaczy do papieru, ale też bardziej pomysłowe, jak wykorzystanie w tym celu karty kredytowej albo młotka. Jednak zamki to urządzenia stosunkowo delikatne i próbując wskazanych metod łatwo doprowadzić do uszkodzenia mechanizmów. Brak odpowiedniego sprzętu grozi też zniszczeniem ościeżnicy.

Awaryjne otwieranie drzwi – zadanie dla ślusarza

W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z usług specjalisty, który posiada odpowiednie narzędzia i szybko otworzy drzwi bez uszkodzenia zamka. W tym celu warto skonsultować się z Pogotowiem zamkowym w miejscu Twojego zamieszkania. Oferuje ono profesjonalne, ekspresowe usługi poparte wiedzą i umiejętnościami na najwyższym poziomie.

Specjaliści Pogotowia pomagają w nagłych, ale też rutynowych przypadkach 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Bez trudu poradzą sobie z zamkami różnego typu: antywłamaniowymi i nawierzchniowymi oraz otworzą nie tylko zatrzaśnięte drzwi, ale też szafki, sejfy czy zamki w samochodzie. Gdy konieczność przeprowadzenia awaryjnego otwierania drzwi wynika z uszkodzenia mechanizmu, ślusarze od ręki mogą przeprowadzić naprawę zamka. W ramach kompleksowej usługi specjalista sprawdzi też, czy konieczna jest wymiana zamka dla zapewnienia bezpieczeństwa Twojego mienia, a także doradzi najlepsze systemy zabezpieczeń dla Twojego domu.

Awaryjne otwieranie mieszkania zlecając specjaliście masz pewność, że otworzy on mechanizm bezinwazyjnie, dzięki czemu zamek będzie także po interwencji działał bez zarzutu. Doświadczony ślusarz nie zniszczy także drzwi ani ościeżnicy na siłę wyważając drzwi.

Z podobnej usługi można skorzystać w razie zatrzaśnięcia kluczyka w samochodzie. W kilka chwil po Twoim telefonie specjalista z lokalnego Pogotowia zamkowego dojedzie pod wskazany adres i otworzy Twoje auto bez żadnego uszczerbku na jego wyglądzie.

Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche