Handlowali podróbkami

Wydarzenia

Handlowali podróbkami

21.10.2016
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Ponad 400 ubrań z podrobionymi znakami towarowymi światowych marek wyszkowscy policjanci zabezpieczyli w jednym z wyszkowskich sklepów. Wartość towaru biegły wstępnie oszacował na ok. 200 tys. zł.
Ustalenia funkcjonariuszy referatu do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją wyszkowskiej policji doprowadziły do jednego z miejscowych sklepów odzieżowych. Jak się okazało, w sklepie sprzedawano m.in. spodnie, swetry, koszule, bluzki i bluzy z podrobionymi znakami towarowymi znanych, światowych marek. Wartość podróbek obecny na miejscu biegły oszacował wstępnie na ok. 200 tys. zł.
Za handel rzeczami z podrobionymi znakami towarowymi może grozić kara nawet do 2 lat pozbawienia wolność.
fot. KPP
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Trwa nabór do terytorialsów (foto)

Trwa nabór do terytorialsów (foto)

W Komorowie działalność rozpoczął batalion lekkiej piechoty, który wchodzi w skład 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej. Szkolenia trwają, a batalion czeka na ochotników z powiatów: wyszkowskiego, pułtuskiego, ostrowskiego, ostrołęckiego i makowskiego.
zobacz więcej
INTERWENCJA: Nie mogę patrzeć

INTERWENCJA: Nie mogę patrzeć

Za ponad 330 tys. zł Gmina Wyszków kupiła budynek dworca PKP wraz z zatokami dla autobusów. Daje to nadzieję, że dworzec w końcu przestanie być jedną z najgorszych wizytówek miasta… - pisaliśmy 5 lat temu.
- Nie mogę patrzeć na ten pomalowany dworzec. Od 2 lat rozmawiam w gminie, ale to nic nie daje. Nie ma osoby, która by się tym zajęła? – dziś pyta jeden z pasażerów.
zobacz więcej
Porządkują reklamowy bałagan

Porządkują reklamowy bałagan

Urzędnicy miejscy przeprowadzili kontrolę reklam znajdujących się w pasach dróg gminnych i okazało się, że większość umieszczono nielegalnie. Właściciele mają miesiąc na ich usunięcie. Gotowy jest też projekt uchwały mającej porządkować przestrzeń publiczną, sytuowanie reklam i wygląd budek usługowo-handlowych. Po uzgodnieniach z różnymi instytucjami projekt przejdzie konsultacje społeczne.
zobacz więcej
By uczcić „Jaskółkę”

By uczcić „Jaskółkę”

W środę 20 czerwca o godz. 17 w urzędzie miejskim (w biurze rady miejskiej) odbędzie się spotkanie w sprawie uczczenia w Wyszkowie Stanisława Wróbla „Jaskółki”, żołnierza Armii Krajowej. Okrutnie torturowany przez Niemców, nie wydał nikogo. 
zobacz więcej
Bricomarche
mrówka - nowe godziny
Bricomarche

Sonda

3.66% (58 głosów)
3.47% (55 głosów)
27.98% (443 głosów)
2.91% (46 głosów)
2.59% (41 głosów)
4.49% (71 głosów)
29.88% (473 głosów)
3.98% (63 głosów)
2.27% (36 głosów)
2.59% (41 głosów)
16.17% (256 głosów)