Filmy młodzieży o Wyszkowie

Wydarzenia

Filmy młodzieży o Wyszkowie

20.04.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Do 22 maja można zgłaszać się do Przeglądu Filmów Młodzieży Szkolnej o Wyszkowie. Temat tegorocznej edycji brzmi: „Nie szukaj daleko bohaterów”. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia ubiegłorocznych zwycięskich filmów.
W tym roku konkurs organizowany jest już po raz czwarty. Skierowany jest do uczniów klas V-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum. Temat zachęca do poszukiwania w dalszej i nowszej historii Wyszkowa i wyróżnienia ludzi, którzy zasłużyli się naszemu miastu, wpływali/wpływają na ich rozwój lub zasłużyli swoją postawą na uznanie.
Inicjatorem i organizatorem konkursu jest Zespół Szkół w Wyszkowie, a patronują mu poseł do Parlamentu Europejskiego Jarosław Kalinowski, burmistrz Grzegorz Nowosielski i przewodnicząca rady miejskiej Elżbieta Piórkowska. Prace należy dostarczyć do 22 maja.

Nagrodzone filmy z zeszłego roku:
 


 


 


 
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
500 plus: przyjmują wnioski

500 plus: przyjmują wnioski

Jak można się było spodziewać, w pierwszych dniach przyjmowania wniosków na kolejny okres rozliczeniowy programu 500 plus w Centrum dla Rodziny panował spory ruch.
zobacz więcej
Sobotnie disco show (foto)

Sobotnie disco show (foto)

Podobnie jak w roku ubiegłym, sporym zainteresowaniem cieszyła się Gala Muzyki Disco. W sobotę 10 czerwca, od popołudnia do wieczora, stadion wypełniał się coraz bardziej miłośnikami disco polo. Zresztą nie tylko wyszkowianami, wokół stało mnóstwo aut na numerach rejestracyjnych sąsiednich powiatów.
zobacz więcej
Obwodnica Marek w nocy z piątku na sobotę?

Obwodnica Marek w nocy z piątku na sobotę?

Jest szansa, że obwodnica Marek zostanie oddana do ruchu w nocy z piątku na sobotę – uważa burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński.
zobacz więcej
Każą zgłaszać i nic nie robią

Każą zgłaszać i nic nie robią

Do naszej redakcji zgłosiła się Czytelniczka, która kupiła na targu w pawilonie dzierżawionym od urzędu miejskiego polędwicę wołową. W trakcie krojenia znalazła w niej coś, co wzbudziło jej podejrzenie. – Chciałam dobrze dla ludzi – mówi – bo to może być tasiemiec (nie mógł to być tasiemiec, bo występuje tylko w mięsie wieprzowym – red.). Poszła więc z tym kawałkiem mięsa do powiatowego sanepidu, by zrobiono badanie. I wtedy się zaczęło. Wydawałoby się prosta sprawa, okazała się bardzo skomplikowaną.  – Każą zgłaszać i nic nie robią – skomentowała nasza Czytelniczka, która kierowała się troską o zdrowie innych klientów.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Levert
Levert
manhattan