Festyn w „dwójce” (foto)

Wydarzenia

Festyn w „dwójce” (foto)

02.06.2016
autor: Ewa Elward
Z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się festyn. Organizatorzy zadbali o liczne atrakcje, dopisała również pogoda. Uczniowie wraz z rodzicami bawili się świetnie.
Tego dnia rozdano karty rowerowe, zaś uczniowie, którzy najlepiej zdali poszczególne części egzaminu, otrzymali dodatkowe nagrody. W programie znalazły się rozgrywki i konkurencje sportowe (prowadzone m.in. przez sportowców Bugu Wyszków i Campera), wielu zainteresowanych przyciągnęły wozy policji, straży pożarnej i pogotowia ratunkowego. W ciepły dzień nie zabrakło gorących rytmów, na scenie i jej pobliżu tańczono zumbę. Były też kąciki: malarski, szachowy, malowania buziek i kręcenia balonów. Wielkim powodzeniem cieszyły się dmuchańce, do których ustawiały się długie kolejki. Festyn zakończył się wręczeniem nagród za prace malarskie, odchodzący byli częstowani lodami.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Projekt pomnika Stanisława Wolskiego u Prezydenta RP (foto)

Projekt pomnika Stanisława Wolskiego u Prezydenta RP (foto)

Para Prezydencka z życzliwością odniosła się do idei wzniesienia pomnika przedwojennego burmistrza Wyszkowa Stanisława Wolskiego. Otwartą kwestią pozostaje termin wizyty Prezydenta RP w Wyszkowie. Projekt pomnika burmistrz Grzegorz Nowosielski pokazał prezydentowi Andrzejowi Dudzie we wtorek 6 marca.
zobacz więcej
Dziś pierwszoklasiści złożą ślubowanie (foto)

Dziś pierwszoklasiści złożą ślubowanie (foto)

Pierwszoklasiści Szkoły Podstawowej imienia Jana Brzechwy w Lucynowie 26 października oficjalnie zostali włączeni do szkolnej rodziny. Złożyli ślubowanie na sztandar i zostali pasowani na uczniów przez panią dyrektor. – Pokazaliście wszystkim gościom, rodzicom, całej społeczności szkolnej, że już, przez tak krótki czas, niecałe dwa miesiące, tak wiele się nauczyliście – chwaliła ich dyr. Urszula Gałecka. – Pięknie recytujecie, śpiewacie, potraficie się bardzo ładnie zachować i to jest bardzo duży wasz sukces. Sukces waszych pań i waszych rodziców.
zobacz więcej
Nowe przepisy reklamowe. Co nie podoba się przedsiębiorcom?

Nowe przepisy reklamowe. Co nie podoba się przedsiębiorcom?

Osiem uwag wpłynęło podczas konsultacji w sprawie nowych przepisów porządkujących reklamowy bałagan w mieście. Złożyli je głównie przedsiębiorcy, którym nie podobają się zbyt duża, ich zdaniem, ingerencja w prawa własności mieszkańców i ograniczenia w możliwości reklamowania się, zwłaszcza na prywatnych posesjach.
zobacz więcej
Chciał skakać z mostu

Chciał skakać z mostu

Spore zamieszanie wywołał mężczyzna, który w sobotę po południu wyszedł za barierki mostu samochodowego. Na szczęście udało się uniknąć tragedii. Do zejścia z mostu przekonali go strażacy.
zobacz więcej
Levert
Levert
Levert
manhattan
fotobudka star