Emocjonujące igrzyska przedszkolaków (foto, wideo)

Wydarzenia

Emocjonujące igrzyska przedszkolaków (foto, wideo)

26.04.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Emocjonującą sportową rywalizację, ale i mnóstwo frajdy dał dzieciom udział w Przedszkolandii, na którą Zespół Szkół nr 3 zaprosił już po raz szósty. Igrzyska Sportowe Przedszkolaków odbyły się w środę 25 kwietnia.
Małych gości w szkole powitała dyr. Elżbieta Michalik oraz organizatorki zawodów Alicja Usielska, Małgorzata Szwed i Magdalena Królikowska. „Przedszkolandia”, jak zawsze, zaczęła się bardzo uroczyście, od defilady i zapalenia olimpijskiego znicza. Zawodnicy głośno ślubowali wykonywać dokładnie wszystkie zadania, nikogo nie popychać i nie oszukiwać, nie płakać po przegranej, bawić się wspaniale i uśmiechać się stale. „Dziś rywalizacji, ale zawsze współpracy” życzyła im zastępczyni burmistrza Aneta Kowalewska.
W kilku konkurencjach rywalizowały: Przedszkola nr 1, nr 2, nr 4, nr 7, nr 9, Nasze Bambino, Bezpieczny Przedszkolak oraz Kubuś i Przyjaciele. Mnóstwo frajdy sprawiły dzieciom biegi sztafetowy, w workach i z jajkiem, slalom, skoki na nogach i na piłce, jazda na deskorolce, wyścig, tor przeszkód, który, ku uciesze dzieci, musiały pokonać także ich wychowawczynie. Uczestnicy igrzysk mogli liczyć na wspaniały doping koleżanek i kolegów z trybun. A ponieważ w rywalizacji wszyscy spisali się wspaniale i dzielnie walczyli do końca, wszyscy wrócili do domów ze złotymi medalami. 
Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali uczniowie klas II LOE i III TI – opiekunowie zawodników i sędziowie. Uczniowie przygotowali również pokazy fitness i sztuk walki.

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom

Najczęściej komentowane