Dziewczyny łowią lepiej (foto)

Wydarzenia

Dziewczyny łowią lepiej (foto)

30.05.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
W niedzielę 29 maja obchody Dnia Dziecka najwcześniej rozpoczęli mali i nastoletni wędkarze. W Rybienku Nowym wyszkowskie koło nr 88 PZW zorganizowało zawody spławikowe, w których wzięło udział 25 osób. Choć ze złowienia największych okazów cieszyli się chłopcy, puchary na pierwsze miejsca odebrały dziewczyny.
Najwięcej, bo 20 osób zapisało się w kategorii katedów. Dzieciaki starały się nie poddawać nużącemu upałowi, z nadzieją wpatrując się w wędki i taflę wody. Bezcenne okazało się doświadczenie rodziców i dziadków, którzy doradzali, wspierali, pomagali zarzucać wędki i wyciągać złowione okazy. Po ważeniu ryb okazało się, że trzy pierwsze miejsca zajęły dziewczyny: Julia Ciach, Michalina Łapińska i Ula Gajcy. Honor chłopców uratował Wiktor Borkowski, któremu udało się złowić największą płotkę.
Mniejsza konkurencja panowała wśród juniorów, w tej kategorii w zawodach wzięło udział 5 osób. I tu bezkonkurencyjne okazały się dziewczyny. I miejsce zajęła Marta Pałubińska, II - Sandra Panasewicz, III – Jakub Szczypiorski. Jakub złowił też największą w zawodach rybę.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Levert
Levert
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star
fotobudka star