Drukarki HP - modele polecane do domowego użytku

Wydarzenia

Drukarki HP - modele polecane do domowego użytku

20.10.2018
autor: Red.
Drukarka to bardzo przydane urządzenie nie tylko w biurze, ale również w domu. Jeśli nie prowadzimy dużej firmy, to nie potrzebujemy modelu cechującego się wysoką  wydajnością. W przypadku użytku domowego należy zdecydować się na tańsze urządzenia o zadowalających parametrach. Prezentujemy drukarki HP polecane do użytku domowego.

Drukarka laserowa czy atramentowa?

Z uwagi na niską rozdzielczość drukowania, urządzenie laserowe słabo radzi sobie z pracą w kolorze, natomiast w druku monochromatycznym jest bezkonkurencyjne dla zwykłych atramentówek. Warto jednak pamiętać, że urządzenia laserowe przeznaczone są głównie do mniejszych i większych biur, gdzie drukuje się często i w hurtowych ilościach. Do użytku domowego idealnie pasuje drukarka atramentowa, która osiąga zadowalające wyniki pracy zarówno monochromatycznej, jak i w kolorze. Za wyborem takich drukarek przemawia również cena. Podstawowe drukarki HP możemy kupić już od 200 zł!

Niski wkład przy zakupie to nie jedyna oszczędność w przypadku drukarek atramentowych. Takie urządzenia cechują się tanim użytkowaniem. Nawet oryginalne pojemniki z atramentem są wyraźnie tańsze od zamienników tonerów do drukarek laserowych. Sprawdź ile kosztują oryginalne tusze do drukarek HP oraz ich zamienniki.

Modele drukarek HP do 350 zł

  • HP DeskJet 1015 Ink Advantageto podstawowe urządzenie atramentowe, które można zakupić nawet poniżej 200 zł. Charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji i wydajnością, która zadowoli każdego użytkownika domowej drukarki
  • HP DeskJet 2630 Ink Advantagebezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne, które oprócz przystępnej ceny i wydajnej pracy jest w stanie kopiować oraz skanować dokumenty prosto z komputera, tabletu lub smartfona.
  • HP DeskJet IA 3835 AiOto kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne z atramentową technologią druku oraz z funkcją skanowania, kopiowania oraz faksu. Drukarka posiada wbudowany moduł WiFi, umożliwiający bezprzewodowe połączenie.
     

Modele drukarek HP do 500 zł

  • HP DeskJet 4535 Ink Advantageto wielofunkcyjne urządzenie, które drukuje, skanuje i kopiuje w wysokiej rozdzielczości 1200 x 1200 dpi. Wykorzystując bezpłatną aplikację mobilną, można kierować drukarką za pomocą urządzenia przenośnego.
  • HP DeskJet 5075 Ink Advantagebezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne, które charakteryzuje się szybkim wydrukiem dokumentów i zdjęć w doskonałej jakości.
  • HP DeskJet 5275 Ink Advantageto bardzo ekonomiczne, wielofunkcyjne urządzenie, które łączy ze sobą niskie koszty eksploatacji z wysoką jakością wydruku.

 

Jeszcze przed zakupem odpowiedniej drukarki do użytku domowego należy zadać sobie pytanie, ile i jak często drukujemy. Co więcej, jeśli zdarza nam się kopiować, skanować lub faksować dokumenty, to idealnym wyborem będzie urządzenie wielofunkcyjne, czyli połączenie wszystkich wyżej wymienionych funkcji w jedną całość. Takie urządzenia są coraz bardziej popularnym segmentem na rynku drukarek atramentowych, a większość z nich dostępna jest w bardzo przystępnej dla przeciętnego użytkownika cenie.

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom