Kampania antynowotworowa (sfinansowano ze środków EPL)
Dofinansowanie dla strażaków

Wydarzenia

Dofinansowanie dla strażaków

02.05.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Gmina złożyła wnioski o dofinansowanie remontu strażnicy OSP w Gulczewie i zakupu samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP w Lucynowie Dużym. Stara się o środki z województwa mazowieckiego.
 
W Gulczewie planowane są roboty remontowe w budynku strażnicy: remont szatni przeznaczonej do przechowywania umundurowania strażackiego i środków ochrony indywidualnej oraz wykonanie posadzki przemysłowej w części garażowej. Wnioskowana kwota dotacji - 20 tys. zł, co stanowi 100 % całkowitej wartości zadania. Planowany termin realizacji: czerwiec - grudzień 2019 r.
860 tys. zł ma kosztować samochód ratowniczo – gaśniczy dla OSP w Lucynowie Dużym. Wnioskowana kwota dotacji - 100 tys. zł. Planowany termin realizacji: czerwiec - grudzień 2019 r.
AKACJA
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników poprzez wysyłanie ich na kursy

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników poprzez wysyłanie ich na kursy

W dzisiejszych czasach potrzeby rynkowe zmieniają się w bardzo szybkim tempie, dlatego też zachodzi potrzeba nieustannego doszkalania swoich pracowników. Bardzo wiele firm, aby móc prowadzić rywalizację ze swoimi konkurentami i świadczyć usługi na coraz to wyższym poziomie wysyła swoich pracowników na profesjonalne szkolenia. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, czy szkolenia są dobrym pomysłem na rozwój pracownika i zmotywowanie go do wydajniejszej pracy.
zobacz więcej
Nagroda już nie "Za czyn" (foto)

Nagroda już nie "Za czyn" (foto)

Do 11 lutego można składać wnioski o przyznanie Nagrody Starosty Powiatu Wyszkowskiego za wkład na rzecz rozwoju i promocji Powiatu. Nowa władza w powiecie zmieniła formułę konkursu i zrezygnowała z nazwy "Za czyn".
zobacz więcej
Dzisiaj wszystko dzieje się przez internet. Nawet kupno OC

Dzisiaj wszystko dzieje się przez internet. Nawet kupno OC

Można narzekać na negatywne aspekty rozwoju technologii, ale jedno jest pewne: od czasu wynalezienia i powszechnego rozpowszechnienia Internetu świat już nigdy nie będzie taki sam. Dziś tak wiele rzeczy odbywa się za pośrednictwem Sieci… Również kupno obowiązkowego dla kierowców OC. Dowiedz się więcej i nie przepłacaj za ubezpieczenie!
zobacz więcej
Pomóżmy szkole w Rybnie wygrać!

Pomóżmy szkole w Rybnie wygrać!

Przypominamy, że Zespół Szkół w Rybnie walczy o „Podwórko Talentów NIVEA”. Głosujmy i pomóżmy szkole wygrać! NIVEA wybuduje 20 podwórek, które uzyskają najwięcej głosów. Potrzebna mobilizacja, bo na razie Rybno zajmuje 136. pozycję.
zobacz więcej