Czym charakteryzują się materace kieszeniowe i dla kogo są najlepszym rozwiązaniem?

Wydarzenia

Czym charakteryzują się materace kieszeniowe i dla kogo są najlepszym rozwiązaniem?

30.05.2020
autor: materiał zewnętrzny
Producenci nowoczesnych materaców do spania dostarczają coraz ciekawszych propozycji swoim klientom. Wyjątkowo komfortowym rozwiązaniem jest materac sprężynowy kieszeniowy, który znajduje się coraz częściej w asortymencie sklepów. Jaka jest jego budowa i dla kogo przeznaczony jest taki materac?
 

Nowoczesna konstrukcja materaców kieszeniowych

Kiedyś kupując materac 200x220 mieliśmy w sklepie bardzo ograniczony wybór. Dzisiaj jednak pojawiają się udogodnienia, które zadowalają nawet bardzo wymagających klientów. Przykładem jest właśnie materac oparty na działaniu sprężyn, które umieszczane są w kieszeniach. Budowa takiego materaca jest dość skomplikowana. W środku znajdują się bowiem tysiące sprężyn o różnych rozmiarach i stopniach twardości. Każda z nich może pracować całkiem niezależnie od pozostałych, dzięki temu, że jest umieszczana w odrębnej kieszeni. Same sprężyny nie łączą się ze sobą, a połączone są jedynie kieszenie.

Tego typu rozwiązanie w swoim sklepie oferuje wielu producentów, w tym również Godre, gdzie istnieje również możliwość dopasowania różnych parametrów produktu do własnych potrzeb.

Materace o rozmiarze 200x220 znajdziesz na https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Materac-200x220-cm-do-lozka-do-spania.
 

Czym charakteryzuje się materac 200x220 kieszeniowy?

Większość konsumentów jest bardzo zadowolona z komfortu, jaki zapewnia materac oparty na sprężynach kieszeniowych. Dlaczego?

  • Tego typu materace dopasowują się optymalnie do pozycji przyjętej przez ciało osoby śpiącej,
  • są bardzo ciche,
  • nie pojawia się na nich efekt specyficznego falowania, jeżeli śpią dwie osoby.

Ponieważ sprężyny mają różną wielkość i twardość, optymalnie dostosowują się do użytkownika, zapewniając mu przy tym bardzo dobre wsparcie. Jest to na tyle istotne, że kręgosłup znajduje się zawsze w bezpiecznej i zdrowej pozycji.
 

Kto powinien zdecydować się na materac sprężynowy kieszeniowy?

Producenci tacy jak godre.pl polecają to rozwiązanie praktycznie każdemu użytkownikowi, któremu zależy na wyjątkowym komforcie oraz wygodzie. Na pewno warto polecić taki produkt parom śpiącym razom, ponieważ umożliwia spokojny sen we dwoje, bez odczuwania ruchów drugiej osoby. Jest to materac na wiele lat – solidny i wyjątkowo trwały, dlatego sprawdzi się w każdym domu. Osoby poszukujące miękkich materaców powinny zdecydować się raczej na modele wykonane z funkcjonalnych pianek lub lateksu, z uwagi na ich właściwości.

Odwiedź sklep Godre.pl w celu zapoznania się z szeroką ofertą materacy.

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom