Co wolno rodzicom?

Wydarzenia

Co wolno rodzicom?

10.10.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
… w Wyszkowie sprawdzał Rafał Betlejewski. Nakręcony w Wyszkowie odcinek programu „Betlejewski. Prowokacje” można było zobaczyć w niedzielę 9 października na TTV. Powtórka dziś o godz. 21.10.
Ekipa telewizyjna pojawiła się w Wyszkowie 28 lipca. Autor sprawdzał m.in., jak przechodnie reagują na mężczyznę, który krytykuje matkę karmiącą w miejscu publicznym. „Poszliśmy jednak o krok dalej. Sprawdzaliśmy, jakie reakcje wywoła matka z dwójką bezstresowo wychowywanych chłopców. Chłopców, którzy w przestrzeni publicznej będą sobie pozwalać na zabawę, która okaże się stresująca lub uciążliwa dla innych osób. Czy fakt, że są to dzieci, sprawi, że dorośli zaakceptują ich postawy, czy jednak będą mieli pretensje do nich i mamy całkowicie akceptującej takie zachowanie?” – autorzy zapraszają do obejrzenia najnowszego odcinka. – „Chcieliśmy się dowiedzieć, jak postronne osoby zareagują na matkę, która publicznie obraża i krzyczy na małoletniego syna. Jak szybko ktoś, i czy w ogóle, pomoże chłopcu?
Przechodnie na pewno alarmowali policję. W dniu nagrywania programu na komendzie rozdzwoniły się telefony z informacjami o tym, że na ulicy ktoś agresywnie zachowuje się wobec dziecka.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku