Chopina prawie gotowa

Wydarzenia

Chopina prawie gotowa

12.08.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Lada dzień całkowicie przejezdna powinna być ul. Chopina. Kończąca się budowa kosztowała prawie 1 mln zł.
W trakcie deszczu przejście suchą nogą ul. Chopina, gdzie oddawane są kolejne mieszkania, było praktycznie niemożliwe. Prace budowlane trwają od kilku tygodni, to kolejna ulica zamknięta dla ruchu w centrum miasta. Niedawno umożliwiono wjazd z ul. Wąskiej, pracownicy zapewniają, że lada dzień będzie można wjechać również z ul. Sowińskiego.
Inwestycję wykonuje przedsiębiorstwo AR-MEL z Rybienka Nowego. Wygrało przetarg z ofertą w wysokości 949.949 zł. Powstała nie tylko nawierzchnia z kostki, ale też chodnik, miejsca parkingowe i oświetlenie.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Herbata odchudzająca, czyli napój który wspomaga w walce z kilogramami

Herbata odchudzająca, czyli napój który wspomaga w walce z kilogramami

Herbata towarzyszy ludziom od tysięcy lat. Nie każdy jednak ma świadomość, że jest to nie tylko pyszny, aromatyczny napój, ale również środek, który może wspomóc walkę z kilogramami. W herbacianych listkach znajdują się olejki eteryczne, które koją nerwy i ułatwiają odprężenie, a tym samym zmniejszają stres i uczucie napięcia. Tym prostym sposobem usprawniają trawienie i przyspieszają przemianę materii. W sprzedaży znaleźć można różne mieszanki odchudzające, dlatego warto wiedzieć, które z nich są najskuteczniejsze.
zobacz więcej
Awaria wodociągu

Awaria wodociągu

W związku z awarią wodociągu w poniedziałek 18 marca wody pozbawieni będą odbiorcy między ulicami 3 Maja, Kościuszki, Okrzei i al. Róż.
zobacz więcej
Ci seniorzy to właśnie my (foto)

Ci seniorzy to właśnie my (foto)

Wiele rozrywki seniorom dostarczyły II Wyszkowskie Senioralia. Piątek 6 października seniorzy spędzili aktywnie; widać było, że różnorodne konkurencje, obecność koleżanek i kolegów daje im wiele radości.
zobacz więcej
ŻYCIE W PEŁNI: Czym dla ciebie jest piękno?

ŻYCIE W PEŁNI: Czym dla ciebie jest piękno?

Czy zadałaś sobie kiedyś to na pozór łatwe pytanie? Wzorce urody, trendy, ideały piękna – które w rzeczywistości są niedoścignione – stale się zmieniają. Kobiety czują się zagubione, nieustannie próbują nowych sposobów poprawiania swojej urody, testują nowe diety i zabiegi, by choć w niewielkim stopniu sprostać społecznym oczekiwaniom... Co tak naprawdę jest piękne? Zgrabne nogi, płaski brzuch, prosty nos? Zapewne większość z Was pomyśli – „no, NIE”. Zatem dlaczego tak usilnie dążymy do „ideału”?
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom