Bezpiecznych zimowych szaleństw! (foto)

Wydarzenia

Bezpiecznych zimowych szaleństw! (foto)

19.12.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Gdzie najlepiej rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o bezpieczeństwie podczas zimowych szaleństw? Oczywiście na lodowisku! Na pomysł nietypowej lekcji bezpieczeństwa wpadła dzielnicowa mł. asp. Ewa Wykowska. Na wyszkowskim lodowisku spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej w Lucynowie, a towarzyszył jej… łoś – maskotka wyszkowskiej policji.
Ferie zimowe uczniowie będą mieli w tym roku od 15 do 28 stycznia. Aby przebiegły szczęśliwie, mł. asp. Ewa Wykowska z Komendy Powiatowej Policji przypomniała uczniom z Lucynowa o podstawowych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących zarówno podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania. Zamiast tradycyjnego spotkania w szkole, policjantka dołączyła do uczniów, którzy przyjechali na miejskie lodowisko w Wyszkowie. Mówiła m.in. o zagrożeniach wynikających z zabawy na zamarzniętych zbiornikach, zjeżdżania na sankach lub nartach w pobliżu ulicy, czy też niebezpiecznych kuligach, np. absolutnie niedozwolonym dołączaniu sanek do samochodu. Przestrzegła też, że w czasie sylwestrowej zabawy fajerwerków należy używać tylko i wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Kiermasz świąteczny w centrum handlowym

Kiermasz świąteczny w centrum handlowym

W tym roku Świąteczny Kiermasz Artystyczny odbędzie się w centrum handlowym „Galeo”. Na zgłoszenia wystawców WOK „Hutnik” czeka do końca listopada.
zobacz więcej
Taco Hemingway - kim jest?

Taco Hemingway - kim jest?

Taco Hemingway jest jednym z najpopularniejszych polskich raperów, którzy aktywnie działają na polskiej scenie. W zasadzie szturmem udało mu się tę scenę podbić. Ma całe rzesze prawdziwych i oddanych fanów, którzy zawsze z niecierpliwością czekają na jego nowe projekty, a także koncerty. Kiedy tylko Hemingway ogłasza swój koncert – bilety znikają jak szalone. Udało mu się również, wraz z Dawidem Podsiadło, pobić rekord i zapełnić cały Stadion Narodowy podczas swojego koncertu. Poznajmy lepiej Taco Hemingwaya, o którym jeszcze będzie głośno. A przynajmniej głośniej niż dzisiaj.
zobacz więcej
Jesteście spółdzielnią, która wyróżnia się w kraju (foto)

Jesteście spółdzielnią, która wyróżnia się w kraju (foto)

„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Wyszkowie notuje wzrost obrotów we wszystkich rodzajach działalności, dzięki czemu m.in. ma środki na modernizację placówek. 4,5 tys. ich klientów korzysta z kart lojalnościowych. W przyszłym roku sieć obchodzić będzie 60-lecie istnienia.
zobacz więcej
Rząd wznawia loty międzynarodowe

Rząd wznawia loty międzynarodowe

- Od soboty 13 czerwca granice Polski z państwami UE zostaną otwarte - oświadczył w środę premier Mateusz Morawiecki podczas wizyty w pobliskim Łochowie. Od 16 czerwca rozpoczną się loty międzynarodowe.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom