Baśniowy bal karnawałowy (foto)

Wydarzenia

Baśniowy bal karnawałowy (foto)

30.01.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Księżniczki, wróżki, superbohaterowie, postacie z najpopularniejszych bajek – wszyscy spotkali się w niedzielę 29 stycznia w hali sportowej WOSiR na Balu Karnawałowym organizowanym dla najmłodszych przez pracownię MADU.
Najpierw, rano, spotkały się maluszki, po południu – przedszkolaki. Dzieciaki brylowały na parkiecie, z chęcią włączyły się do wspólnych zabaw. Nawet największe wstydziochy w końcu puszczały rękę mamy lub taty, by poszaleć z rówieśnikami, zwłaszcza w morzu baniek mydlanych…
AKFinanse 728x240 (powtórzenie)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
W maju znaczne utrudnienia na moście

W maju znaczne utrudnienia na moście

W związku z budową kładki dla pieszych i rowerzystów przy moście samochodowym 14 maja wprowadzona zostanie zapowiadana już przez nas tymczasowa organizacja ruchu. Utrudnienia mogą wystąpić już od 7 maja, kiedy wykonawca będzie wyklejał linie tymczasowej organizacji.
zobacz więcej
INTERWENCJA: Na czyste łęgi tylko pieszo lub rowerem (foto)

INTERWENCJA: Na czyste łęgi tylko pieszo lub rowerem (foto)

W ubiegłym tygodniu wjazdy na wyszkowskie łęgi zagrodziły szlabany. Nie wszystkim się to podoba. - Czy w razie pożaru dojedzie straż? Wykopano rowy i nie ma nawet przejścia dla rowerzystów i pieszych – twierdzi nasz czytelnik.
Przedstawiciele wspólnoty gruntowej uspokajają, że służby ratunkowe klucze do szlabanów mają, a przejścia dla spacerujących będą. Liczą natomiast, że skończy się zaśmiecanie łęgów oraz rozjeżdżanie ich quadami i samochodami terenowymi.
zobacz więcej
Chcieli zobaczyć papieża (foto)

Chcieli zobaczyć papieża (foto)

Podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie 72-osobowa grupą młodych wyszkowian opiekowali się ks. Szymon z parafii św. Rodziny, ks. Łukasz z parafii św. Wojciecha i ks. Karol z „Idziego”. Pojechali dwoma autokarami, zostali serdecznie przyjęci przez rodziny w podkrakowskich miejscowościach. Rozmawiamy z trojgiem uczestników Światowych Dni Młodzieży: gimnazjalistą Kajetanem Deptą, licealistką Magdą Osik i studentką Patrycją Grzyb.
zobacz więcej
Szykuje się zmiana szkolnych obwodów. Co na to rodzice?

Szykuje się zmiana szkolnych obwodów. Co na to rodzice?

W drugiej połowie września przedstawiciele miejskiego samorządu rozpoczną spotkania w szkołach, z rodzicami i nauczycielami. Na pierwszy ogień pójdą szkoły podstawowe nr 1 i 2, gdzie urzędnicy i samorządowcy postawią rodzicom dość ważne pytanie: co państwo na głęboką zmianę obwodów szkolnych?
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku