Bal bardzo optymistyczny (foto)

Wydarzenia

Bal bardzo optymistyczny (foto)

13.01.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Na Optymistyczny Karnawałowy Bal Charytatywny Przedszkole nr 9, już po raz trzynasty, wszystkie dzieci z Wyszkowa zaprosiło w sobotę 13 stycznia. 
Imprezie towarzyszyło hasło: „Maskarada, maskarada, / gra muzyka rym - cym - cym! / Każdy maskę dziś zakłada, / nie wiadomo kto jest kim!” Dzieci doskonale zrozumiały przesłanie, bo na bal przygotowały wspaniałe kostiumy wróżek, filmowych superbohaterów, księżniczek.
Były nie tylko tańce, ale też różne gry i konkursy, prowadzone przez nauczycielki z przedszkola oraz harcerzy. Do zabawy chętnie włączali się rodzice. Ważna zresztą była nie tylko wspaniała zabawa, ale i charytatywny cel. Dochód z balu wesprze działalność Polskiego Towarzystwa Osób Niepełnosprawnych, z którym przedszkole współpracuje od kilku lat. Bal został zorganizowany w ramach akcji „Dzieci dzieciom”.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Nie da się zapomnieć (foto)

Nie da się zapomnieć (foto)

- Są ludzie, których nie da się zapomnieć. Ks. Stanisław Szulc, człowiek o wielkim sercu, z pewnością do nich należy – mówią parafianie św. Wojciecha. O zmarłym proboszczu będzie przypominać nie tylko kościół u zbiegu ulic Kościuszki, 3 Maja i Sowińskiego, ale też tabliczka na niedawno wybudowanym rondzie, któremu nadano właśnie imię ks. Szulca. W niedzielę 15 stycznia rondo poświęcił ks. biskup Stanisław Stefanek.
zobacz więcej
Sezon rowerowy otwarty! (foto)

Sezon rowerowy otwarty! (foto)

W sobotę 21 kwietnia o godz. 14 spod kościoła parafii św. Wojciecha na ponad 50-kilometrowy rajd wokół Wyszkowa ruszyli rowerzyści, z których większość to uczestnicy pielgrzymek rowerowych do Częstochowy. Organizatorem rajdu był Sławomir Wiśniewski.
zobacz więcej
Za czyn 2017 – uhonorowaliśmy najlepszych (foto)

Za czyn 2017 – uhonorowaliśmy najlepszych (foto)

12 lutego po raz jedenasty zostały wręczone nagrody Starosty Powiatu Wyszkowskiego „Za czyn”, przyznawane wyróżniającym się osobom i organizacjom. Otrzymali je: w kategorii działalność społeczna Hufiec Związku Harcerstwa Polskiego „Rój Promienistych” im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Wyszkowie, w kat. innowacja jako element rozwoju gospodarczego powiatu Wyszkowskie Centrum Rozwoju Biznesu, w kat. kultura Fundacja Wyszkowski Teatr Tańca, w kat. kultura fizyczna i sport Kacper Terlikowski – Terlikowski Rally Team.
zobacz więcej
Organy na pierwszą rocznicę (foto)

Organy na pierwszą rocznicę (foto)

Pierwszą rocznicę ustanowienia Sanktuarium św. Rodziny parafia św. Rodziny obchodziła w niedzielę 18 marca. – Nasze modlitwy, które kierujemy do Boga, od dziś będą wzmocnione piękną muzyką – podkreślił kustosz sanktuarium ks. Kazimierz Wądołowski. Organy poświęcił podczas sumy ks. bp Janusz Stepnowski, który przewodniczył Mszy św., wygłosił też homilię.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan
manhattan