Bal bardzo optymistyczny (foto)

Wydarzenia

Bal bardzo optymistyczny (foto)

13.01.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Na Optymistyczny Karnawałowy Bal Charytatywny Przedszkole nr 9, już po raz trzynasty, wszystkie dzieci z Wyszkowa zaprosiło w sobotę 13 stycznia. 
Imprezie towarzyszyło hasło: „Maskarada, maskarada, / gra muzyka rym - cym - cym! / Każdy maskę dziś zakłada, / nie wiadomo kto jest kim!” Dzieci doskonale zrozumiały przesłanie, bo na bal przygotowały wspaniałe kostiumy wróżek, filmowych superbohaterów, księżniczek.
Były nie tylko tańce, ale też różne gry i konkursy, prowadzone przez nauczycielki z przedszkola oraz harcerzy. Do zabawy chętnie włączali się rodzice. Ważna zresztą była nie tylko wspaniała zabawa, ale i charytatywny cel. Dochód z balu wesprze działalność Polskiego Towarzystwa Osób Niepełnosprawnych, z którym przedszkole współpracuje od kilku lat. Bal został zorganizowany w ramach akcji „Dzieci dzieciom”.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Trwa nabór do klas pierwszych

Trwa nabór do klas pierwszych

Dwanaście wniosków do klasy I, trzy – do IV i osiem do VII – to stan naboru do reaktywowanej Szkoły Podstawowej nr 4 na dzień 21 marca. Nabór rozpoczął się 16 marca i potrwa do końca miesiąca, podobnie jak do klas I pozostałych gminnych podstawówek.
zobacz więcej
Mikołaj, Maja, Lena

Mikołaj, Maja, Lena

- te imiona rodzice najczęściej wybierali dla swoich dzieci w 2016 r. W gminie Wyszków urodziło się 477 dzieci (o 109 mniej niż w 2015 r.) –  249 chłopców i 228 dziewczynek.
zobacz więcej
Na straży tradycji (foto)

Na straży tradycji (foto)

Gościem Klubu Obywatelskiego 11 lipca był gen. brygadier Wiesław Leśniakiewicz, przez 8 lat komendant główny Państwowej Straży Pożarnej, członek Zarządu Głównego ZOSP RP. Za działalność wzmacniającą pozycję Polski na arenie międzynarodowej odznaczony Odznaką Honorową „Bene Merito”, doktor honoris causa (za osiągnięcia w tworzeniu nowoczesnego systemu ochrony przeciwpożarowej oraz twórczej współpracy międzynarodowej na rzecz nowatorskich rozwiązań w ratownictwie i ochronie ludności) Lwowskiego Państwowego Uniwersytetu Bezpieczeństwa Życia. Na spotkaniu mówił o straży pożarnej, ochotniczej i zawodowej, o jej tradycjach, ale też o współczesności i wprowadzanych obecnie zmianach.
zobacz więcej
Uwaga! Zrzucą szczepionki przeciwko wściekliźnie

Uwaga! Zrzucą szczepionki przeciwko wściekliźnie

20 września na Mazowszu rozpocznie się akcja szczepienia przeciwko wściekliźnie lisów wolno żyjących. Szczepionka zrzucana będzie z samolotów na lasy, pola i łąki. Nie wolno dotykać przynęty ze szczepionką – ta z zapachem człowieka nie zostanie przyjęta przez zwierzęta. Przez dwa tygodnie po wyłożeniu szczepionki zwierzęta domowe należy wyprowadzać na smyczy lub trzymać w zamkniętych pomieszczeniach.
zobacz więcej
Levert
censor jpk
censor jpk
manhattan
manhattan