Awaria wodociągu. Od rana kilka ulic bez wody

Wydarzenia

Awaria wodociągu. Od rana kilka ulic bez wody

06.03.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W związku z awarią sieci wodociągowej, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji uprzedza, że w czwartek 7 marca nastąpi przerwa w dostawie wody.
W godz. 8 – 14 pozbawieni jej będą odbiorcy zamieszkali w rejonie ulic: Białostockiej, Zakręzie i Łącznej.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Totalny zamęt (foto)

Totalny zamęt (foto)

Ul. I Armii Wojska Polskiego lada dzień stanie się ul. Świętojańską, Gwardii Ludowej – ul. Bolesława Prusa, Hanki Sawickiej – al. Marszałka J. Piłsudskiego. Ostateczną decyzję w tej sprawie radni miejscy podjęli 10 sierpnia, przy sprzeciwie części mieszkańców ul. Sawickiej, którzy nie zgadzają się na nazwę Piłsudskiego. Wśród mieszkańców są też jednak zwolennicy tej zmiany, którzy już w weekend powiesili tabliczkę z nową nazwą ulicy, choć uchwała rady miejskiej jeszcze się nie uprawomocniła.
zobacz więcej
O rodzinie lirycznie i naukowo (foto)

O rodzinie lirycznie i naukowo (foto)

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący” – początek Listu do Koryntian znają chyba wszyscy. Ale zgromadzeni w niedzielne popołudnie, 12 marca, w kościele pw. św. Rodziny mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć go w interpretacji aktorki Ewy Ziętek, która wraz z kolegą z filmowego planu Tadeuszem Chudeckim otworzyła sympozjum poświęcone współczesnej rodzinie.
zobacz więcej
To małżeństwo z rozsądku, a nie z miłości

To małżeństwo z rozsądku, a nie z miłości

Fragmenty wywiadu z Grzegorzem Nowosielskim, który rozpoczyna piątą kadencję na stanowisku burmistrza Wyszkowa. W wyborach zagłosowało na niego prawie 9 tys. mieszkańców, dzięki czemu wygrał je w pierwszej turze i to ze sporą przewagą.
zobacz więcej
Kolejki do poradni szokują

Kolejki do poradni szokują

- przyznała dyrektor wyszkowskiego szpitala Cecylia Domżała, składając radzie powiatu sprawozdanie z działalności bieżącej SPZZOZ. – Czy jakieś działania zostały podjęte, żeby te kolejki zmniejszyć? – dopytywali radni.
zobacz więcej
Zitcom