Aktorka spotkała się z małymi uczniami (foto)

Wydarzenia

Aktorka spotkała się z małymi uczniami (foto)

07.12.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Czy lubi pracę aktorki? Czy ma tremę? Kim chciała zostać w dzieciństwie? – na wszystkie pytania uczniów I Językowej Szkoły Podstawowej „Language” w Wyszkowie cierpliwie odpowiadała aktorka filmowa i teatralna Aldona Orman.
Pani Aldona przyjechała do ZDZ Centrum Kształcenia, by sędziować w Regionalnym Konkursie Stylizacji Fryzjerskiej Glamour Look. Towarzyszyła jej 8-letnia córka Idalia. Nie odmówiły sobie odwiedzin w szkole podstawowej. - Bardzo mi się wasza szkoła podoba, jest bardzo kolorowa – chwaliła aktorka.
Aldona Orman zagrała już ok. 70 ról filmowych i teatralnych. Którą najbardziej lubi? - Lubiłam grać Podstolinę w teatrze, występuję w wielkiej, czerwonej sukni, ta postać ma stylowe zachowanie. Lubię też rolę w „Klanie”, mimo że producenci wymyślają, że ciągle jestem zła – przyznała z uśmiechem. – Ale najtrudniejszą rolą jest rola matki.
- Czy lubi pani swoją pracę? – pytały dalej dzieci.
- Bardzo lubię grać, wcielać się w różne postacie. Bardzo mocno wyobraźnia pracuje – odpowiadała. – To zawód jak każdy inny. Dla każdego, kto kocha swój zawód, jest on ciekawy. 
Pierwsze kroki przed kamerą, w programie „Ziarno”, stawia właśnie Idalka. Aktorką nie zamierza jednak zostać. - Wolałabym zostać kimś innym. Granie nie za bardzo mnie kręci – wyznała.
- A mama wiedziała, kim chce zostać?
- Miałam iść na medycynę – wspominała pani Aldona. - Szkołę teatralną zasugerowano mi na konkursie recytatorskim. Pochodzę z małego miasteczka, nigdy o tym nie myślałam, ale skoro tak mi powiedziano, to sprawdziłam. Przygotowałam się i zdałam.
Aldonie Orman zależało, by odpowiedzieć choćby jednym zdaniem, ale na każde pytanie dzieci. Cierpliwie, z ciepłym uśmiechem rozdawała też autografy.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Konkurs na jubileusz wodociągów

Konkurs na jubileusz wodociągów

Wyszkowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji obchodzi 20-lecie istnienia. Z tej okazji ogłosiło konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III szkół podstawowych. Do wygrania m.in. rower górski i tablet.
zobacz więcej
Kładką w przyszłym roku

Kładką w przyszłym roku

2,5 mln zł będzie kosztowała, wraz z projektem, budowa kładki dla pieszych i rowerzystów przy moście drogowym, łącząca miasto z Latoszkiem i Rybienkiem Leśnym. Inwestycja ma być gotowa w połowie 2018 r.
zobacz więcej
Liczą na grube miliony

Liczą na grube miliony

108 zadań opiewających na wiele milionów złotych zgłoszono do Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Wyszków. To w większości inwestycje, na które instytucje, głównie publiczne, ale też lokalni przedsiębiorcy, chcieliby pozyskać unijne dofinansowanie. Realizacja wszystkich pomysłów jest niemożliwa – przynajmniej na razie - ale program pokazuje różnorodne plany lokalnej społeczności.
zobacz więcej
Konflikt w parafii Rybienko Leśne. Proboszcz zrezygnował z funkcji (foto)

Konflikt w parafii Rybienko Leśne. Proboszcz zrezygnował z funkcji (foto)

Wobec całej fali nienawiści do mnie, ze względu na dobre imię naszej parafii, szacunek dla mieszkańców Wyszkowa i sympatię, jaką żywię do miasta Wyszkowa informuję, że rezygnuję ze swego urzędu" – pod koniec wieczornej Mszy św. 20 lutego ogłosił ks. Eugeniusz Leda, proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Polski w Rybienku Leśnym. Po Mszy św. miało odbyć się spotkanie, na którym mieszkańcy chcieli podzielić się z księdzem proboszczem swoimi uwagami m.in. na temat renowacji swojego zabytkowego kościoła, która znacząco odmieniła jego charakter.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
censor jpk
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan