Aktorka spotkała się z małymi uczniami (foto)

Wydarzenia

Aktorka spotkała się z małymi uczniami (foto)

07.12.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Czy lubi pracę aktorki? Czy ma tremę? Kim chciała zostać w dzieciństwie? – na wszystkie pytania uczniów I Językowej Szkoły Podstawowej „Language” w Wyszkowie cierpliwie odpowiadała aktorka filmowa i teatralna Aldona Orman.
Pani Aldona przyjechała do ZDZ Centrum Kształcenia, by sędziować w Regionalnym Konkursie Stylizacji Fryzjerskiej Glamour Look. Towarzyszyła jej 8-letnia córka Idalia. Nie odmówiły sobie odwiedzin w szkole podstawowej. - Bardzo mi się wasza szkoła podoba, jest bardzo kolorowa – chwaliła aktorka.
Aldona Orman zagrała już ok. 70 ról filmowych i teatralnych. Którą najbardziej lubi? - Lubiłam grać Podstolinę w teatrze, występuję w wielkiej, czerwonej sukni, ta postać ma stylowe zachowanie. Lubię też rolę w „Klanie”, mimo że producenci wymyślają, że ciągle jestem zła – przyznała z uśmiechem. – Ale najtrudniejszą rolą jest rola matki.
- Czy lubi pani swoją pracę? – pytały dalej dzieci.
- Bardzo lubię grać, wcielać się w różne postacie. Bardzo mocno wyobraźnia pracuje – odpowiadała. – To zawód jak każdy inny. Dla każdego, kto kocha swój zawód, jest on ciekawy. 
Pierwsze kroki przed kamerą, w programie „Ziarno”, stawia właśnie Idalka. Aktorką nie zamierza jednak zostać. - Wolałabym zostać kimś innym. Granie nie za bardzo mnie kręci – wyznała.
- A mama wiedziała, kim chce zostać?
- Miałam iść na medycynę – wspominała pani Aldona. - Szkołę teatralną zasugerowano mi na konkursie recytatorskim. Pochodzę z małego miasteczka, nigdy o tym nie myślałam, ale skoro tak mi powiedziano, to sprawdziłam. Przygotowałam się i zdałam.
Aldonie Orman zależało, by odpowiedzieć choćby jednym zdaniem, ale na każde pytanie dzieci. Cierpliwie, z ciepłym uśmiechem rozdawała też autografy.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
21.87% (199 głosów)
29.01% (264 głosów)
7.25% (66 głosów)
7.69% (70 głosów)
34.18% (311 głosów)