Wydarzenia

1 / 2

16-latek zginął na miejscu

17.10.2016
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Tragicznie zakończyła się podróż 16-latka, który wsiadł za kierownicę samochodu daewoo. Auto zderzyło się czołowo z cysterną. Chłopiec zginął na miejscu.
Do wypadku doszło 14 października w Jackowie Górnym, ok. 19.45. Ze wstępnych informacji policji wynika, że niepełnoletni - a więc bez prawa jazdy - kierowca z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z mercedesem cysterną. 16-latek zginął na miejscu. 
W wyniku zderzenia zapaliła się kabina cysterny, ale kierowca nie odniósł poważnych obrażeń.
fot. KPP Wyszków
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Aktorka spotkała się z małymi uczniami (foto)

Aktorka spotkała się z małymi uczniami (foto)

Czy lubi pracę aktorki? Czy ma tremę? Kim chciała zostać w dzieciństwie? – na wszystkie pytania uczniów I Językowej Szkoły Podstawowej „Language” w Wyszkowie cierpliwie odpowiadała aktorka filmowa i teatralna Aldona Orman.
zobacz więcej
Nie da się zapomnieć (foto)

Nie da się zapomnieć (foto)

- Są ludzie, których nie da się zapomnieć. Ks. Stanisław Szulc, człowiek o wielkim sercu, z pewnością do nich należy – mówią parafianie św. Wojciecha. O zmarłym proboszczu będzie przypominać nie tylko kościół u zbiegu ulic Kościuszki, 3 Maja i Sowińskiego, ale też tabliczka na niedawno wybudowanym rondzie, któremu nadano właśnie imię ks. Szulca. W niedzielę 15 stycznia rondo poświęcił ks. biskup Stanisław Stefanek.
zobacz więcej
500 plus najlepiej do 1 lipca

500 plus najlepiej do 1 lipca

Gmina przypomina rodzicom, że wnioski o wypłatę świadczenia w ramach programu Rodzina 500 plus, z wyrównaniem od 1 kwietnia, można składać w nieprzekraczalnym terminie do 1 lipca (włącznie). Wnioski przyjmowane są w Centrum dla Rodziny, które w lipcu i sierpniu będzie pracowało w nieco zmienionych godzinach.
zobacz więcej
Nowy rok z nowym zarządem

Nowy rok z nowym zarządem

Wyszkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku 5 października rozpoczął kolejny rok akademicki. Stowarzyszenie ma nowy zarząd, ponieważ członkowie poprzedniego złożyli rezygnację. Nową prezes została Barbara Rytelewska, wiceprezes – Danuta Lisiecka, skarbnik – Wiesława Wasik. W zarządzie zasiadają ponadto Hanna Marchewka i Anna Stankiewicz.
zobacz więcej
Mrówka październik 2017
Mrówka październik 2017
Mrówka październik 2017
fotobudka star
fotobudka star