Urzędnicy wyborczy w naszym powiecie

Wybory 2018

Urzędnicy wyborczy w naszym powiecie

17.08.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Beata Iwona Wójcik, Katarzyna Piórkowska, Zdzisław Damian Bocian, Wojciech Andrzej Suski, Tomasz Skibicki i Gerard Edward Składanowski - to urzędnicy wyborczy w gminach powiatu wyszkowskiego.
Zgodnie ze znowelizowanym w styczniu Kodeksem wyborczym w każdej gminie działać będą powoływani na 6 lat urzędnicy wyborczy. Do ich zadań należy zapewnienie sprawnego funkcjonowania obwodowych komisji wyborczych. Chodzi przede wszystkim o przygotowanie i nadzór - pod kierownictwem komisarza wyborczego - nad przebiegiem wyborów w obwodowych komisjach wyborczych.
Wysokość wynagrodzenia za miesiąc pracy urzędnika wyborczego wynosi 4.473,55 zł, przy założeniu, że wykonuje on swoje zadania w pełnym miesięcznym wymiarze czasu. Od tego wynagrodzenia odprowadzana jest zaliczka na podatek dochodowy od osób fizycznych na takich samych zasadach jak w przypadku umów cywilnoprawnych.
Ostrołęcka delegatura opublikowała nazwiska powołanych urzędników wyborczych. W gminie Brańszczyk jest nim Beata Iwona Wójcik, gminie Długosiodło - Katarzyna Piórkowska, gminie Somianka - Zdzisław Damian Bocian, gminie Rząśnik – Wojciech Andrzej Suski, gminie Wyszków - Tomasz Skibicki, gminie Zabrodzie – Gerard Edward Składanowski.
AK Finanse 728x90 (23.10.2019)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Piotr Turek dotrzymuje słowa (foto)

Piotr Turek dotrzymuje słowa (foto)

… to hasło wyborcze Piotra Turka, kandydata na burmistrza Polskiego Stronnictwa Ludowego. A to tylko niektóre jego deklaracje: nowa kładka przez Bug, obniżenie opłaty za odbiór śmieci, przeglądy stomatologiczne w szkołach, miejsce na pikniki rodzinne w parku miejskim. Swój program wyborczy przedstawił w środę 5 września.
zobacz więcej
Waldemar Maniecki  radny Gminy Zabrodzie kandydatem na Wójta

Waldemar Maniecki radny Gminy Zabrodzie kandydatem na Wójta

Spotkanie najbliższych współpracowników, członków komitetu wyborczego Waldemara  Manieckiego odbyło się w pierwszą sobotę września w Gminnym Ośrodku Kultury w Zabrodziu. Komitet Wyborczy Wyborców „Wybierzmy przyszłość dla Zabrodzia” został zarejestrowany 27 sierpnia, a jego kandydatem na wójta jest radny Waldemar Maniecki.
zobacz więcej
Waldemar Maniecki: wiemy jak to zrobić (foto)

Waldemar Maniecki: wiemy jak to zrobić (foto)

Ożywienie gospodarcze, gazyfikacja i skanalizowanie wsi, lepsza edukacja w gminie Zabrodzie. 
 
Kandydat na wójta gminy Zabrodzie Waldemar Maniecki ogłosił program wyborczy swojego komitetu KWW Wybierzmy Przyszłość dla Zabrodzia na najbliższą kadencję. Duży nacisk kładzie w nim na rozwój gospodarczy gminy i wykorzystanie potencjału, jaki daje sąsiedztwo z trasą ekspresową. Ma także pomysły na poprawę życia mieszkańców w sferze społecznej. Poznaliśmy także kandydatów na radnych. 
zobacz więcej
Realny wpływ na kierunek powiatu i miasta (foto)

Realny wpływ na kierunek powiatu i miasta (foto)

… chcą mieć kandydaci komitetu Razem dla Ziemi Wyszkowskiej. Liderzy zaprezentowali się podczas konferencji prasowej 6 września.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom
Zitcom