Komitety wyborcze zarejestrowane

Wybory 2018

Komitety wyborcze zarejestrowane

28.08.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W poniedziałek 27 sierpnia minął termin zgłaszania komitetów wyborczych. W naszym powiecie zarejestrowano następujące komitety wyborcze:
 
Komitety Wyborcze Organizacji
 
Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Bocian KRIS
Pełnomocnik wyborczy – Jakub Lewandowski
Pełnomocnik finansowy – Hubert Deptuła
 
Komitety Wyborcze Wyborców
 
KWW Forum Samorządowe dla Wyszkowa
Pełnomocnik wyborczy – Wojciech Waldemar Krajewski
Pełnomocnik finansowy – Krzysztof Ogrodziński
 
KWW Masz Wybór
Pełnomocnik wyborczy – Cezary Oleksiak
Pełnomocnik finansowy – Zofia Jezierska
 
KWW Nasze Miasto, Twoje Miasto
Pełnomocnik wyborczy – Robert Łapiński
Pełnomocnik finansowy – Bartłomiej Brekiesz
 
KWW Przyjazny i Serdeczny Wyszków
Pełnomocnik wyborczy – Radosław Oleksiak
Pełnomocnik finansowy – Mirosław Boruc
 
KWW Przymierze Samorządowe Gmin i Powiatu
Pełnomocnik wyborczy – Zofia Kowalczyk
Pełnomocnik finansowy – Tomasz Piórkowski
 
KWW Razem dla Ziemi Wyszkowskiej
Pełnomocnik wyborczy – Paweł Deluga
Pełnomocnik finansowy – Sylwia Marta Czubkowska
 
KWW Wspólnota Samorządowa Wyszków
Pełnomocnik wyborczy – Wojciech Zbigniew Rojek
Pełnomocnik finansowy – Agnieszka Ołdak
 
KWW Wyszkowscy Demokraci
Pełnomocnik wyborczy – Adam Mróz
Pełnomocnik finansowy – Mariusz Kowalski
 
Komitety Wyborcze Wyborców w gminach do 20 tys. mieszkańców
 
Gmina Brańszczyk
KWW Nasza Gmina Brańszczyk
Pełnomocnik wyborczy – Stanisław Kaflik

Gmina Długosiodło
KWW Nasza Gmina Długosiodło
Pełnomocnik wyborczy – Irena Zdunek
 
Gmina Rząśnik
KWW Dobra Passa
Pełnomocnik wyborczy – Marianna Morka
 
KWW Przyjazna Gospodarna Gmina
Pełnomocnik wyborczy – Katarzyna Małgorzata Stankiewicz
 
Gmina Somianka
KWW Nasza Gmina Somianka
Pełnomocnik wyborczy – Nina Magdalena Żołyńska
 
Gmina Zabrodzie
KWW Nasz Dom Gmina Zabrodzie
Pełnomocnik wyborczy – Tomasz Babańczyk
 
KWW Nasza Przyszłość Zabrodzie
Pełnomocnik wyborczy – Michał Kamil Laskowski
 
KWW Nasze Zabrodzie
Pełnomocnik wyborczy – Wojciech Getka
 
KWW Przyjazny Antastazew i Okolice
Pełnomocnik wyborczy – Arkadiusz Sylwester Sternik
 
KWW Wspólnie dla Zabrodzia
Pełnomocnik wyborczy – Monika Barbara Jezierska
 
KWW Wybierzmy Przyszłość dla Zabrodzia
Pełnomocnik wyborczy – Sylwia Pacik
*
Nie należy, oczywiście, zapominać o ogólnopolskich komitetach partii. Swoich kandydatów na naszym terenie wystawią z pewnością m.in. Prawo i Sprawiedliwość oraz Polskie Stronnictwo Ludowe. 
Na zgłoszenie kandydatów na radnych komitety mają czas do 17 września, kandydatów na wójtów i burmistrza - do 26 września.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
mrówka - nowe godziny
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku