Advertisement 
Kandydaci do Rady Miejskiej

Wybory 2018

Kandydaci do Rady Miejskiej

20.09.2018
autor: Redakcja
Sprawdź, na kogo możesz zagłosować w wyborach do wyszkowskiej rady miejskiej.
 
OKRĘG NR 1
 
  • Wspólnota Samorządowa
1. Grzegorz Nowosielski
2. Bogdan Roman Kuchta
3. Kazimiera Białek
4. Monika Nozderka
5. Bożena Grzegorczyk
6. Marcin Wiśniewski
7. Danuta Wiąckiewicz
8. Emilia Joanna Karp
9. Wojciech Zbigniew Rojek
 
  • Prawo i Sprawiedliwość
1. Eugeniusz Zaremba
2. Andrzej Tadeusz Lewandowski
3. Elżbieta Dorota Rudnik
4. Dorota Zagumna
5. Michał Wojciech Orłowski
6. Agnieszka Zofia Lutkowska
7. Danuta Kępka
8. Wiesław Tadeusz Czyż
9. Piotr Marek Michalik
 
  • Polskie Stronnictwo Ludowe
1. Sławomir Stanisław Wróbel
2. Kazimierz Turek
3. Paweł Turek
4. Janusz Władysław Rogulski
5. Monika Gutowska
6. Żaneta Maria Chawłowska-Skwara
7. Marta Bachańska
8. Marta Czestkowska
9. Maciej Michał Mikiewicz
 
  • Razem dla Ziemi Wyszkowskiej
1. Mariola Brzezińska
2. Marek Jacek Kamiński
3. Martyna Milena Bala
4. Wacław Ciach
5. Krzysztof Dorsz
6. Danuta Ewa Garbacz
7. Kamil Staszewski
8. Monika Kwiatkowska
 
  • Masz Wybór
1. Monika Bieżuńska
2. Jadwiga Ickiewicz
3. Grzegorz Gajewski
4. Paulina Stosio-Denis
5. Sylwia Dworak
6. Jan Grzegorz Wróbel
7. Magdalena Julia Tomczyk
8. Adam Gołdys
9. Jacek Wróbel

  • „Forum Samorządowe” dla Wyszkowa
1. Władysław Jan Dudzik
2. Paweł Łyszkowski
3. Beata Długołęcka
4. Tomasz Garbarczyk
5. Marta Jędrzejczyk
6. Ewa Mariola Jastrzębska
7. Monika Pankowska
8. Anna Chrupek
9. Henryk Kalinowski

OKRĘG NR 2
 
  • Wspólnota Samorządowa
1. Grzegorz Wyszyński
2. Czesław Lach
3. Rafał Salwin
4. Wiesław Falba
5. Mateusz Nasiadka
6. Urszula Siankowska
7. Danuta Zofia Przybysz
8. Katarzyna Kamieniecka
 
  • Polskie Stronnictwo Ludowe
1. Krzysztof Rogowski
2. Agnieszka Dorota Jabaji
3. Joanna Zaremba-Kot
4. Marek Stokarski
5. Marzena Ewa Jeż
6. Rafał Świderek
7. Grzegorz Dąbrowski
8. Zbigniew Konrad Zwaliński
 
  • Razem dla Ziemi Wyszkowskiej
1. Andrzej Władysław Piątek
2. Mateusz Śniadała
3. Agnieszka Anna Londzin
4. Agnieszka Beata Dziedzic
5. Szymon Arkadiusz Depta
6. Bożena Borkowska
7. Amelia Depta
8. Łukasz Waldemar Sienkiewicz
 
  • Prawo i Sprawiedliwość
1. Piotr Pokraśniewicz
2. Waldemar Marian Paradowski
3. Adam Kępka
4. Bogumiła Małgorzata Buźniak
5. Marek Józef Łazarczyk
6. Elżbieta Balińska
7. Marzena Urszula Jaszewska
8. Waldemar Andrzej Karłowicz
 
  • Masz Wybór
1. Adam Szczerba
2. Marek Głowacki
3. Dorota Cyma-Końska
4. Justyna Tchórzewska
5. Wojciech Ołów
6. Adam Kasjaniuk
7. Barbara Danuta Błaszczyk
8. Jacek Krzysztof Bielawski

  • „Forum Samorządowe” dla Wyszkowa
1. Krzysztof Ogrodziński
2. Aleksandra Lange
3. Jan Kazimierz Kacperski
4. Barbara Garbarczyk
5. Marianna Szumowska
6. Tadeusz Wojciech Szczerba
7. Paweł Wóltański
8. Katarzyna Zglinicka
 
OKRĘG NR 3
 
  • Wspólnota Samorządowa
1. Elżbieta Piórkowska
2. Jan Abramczyk
3. Danuta Kukwa
4. Mieczysław Karpiński
5. Łukasz Brejnak
6. Magdalena Rzewnicka
7. Renata Zmaczyńska-Zadrożna
8. Iwona Anastazja Woźniakowska
9. Dariusz Mirosław Deluga
10. Karol Garlacz
 
  • Polskie Stronnictwo Ludowe
1. Dariusz Glinka
2. Monika Wężyk
3. Adrian Archacki
4. Monika Kaczmarska
5. Stanisław Świadkowski
6. Jarosław Jóźwiak
7. Urszula Grażyna Wielgolewska
8. Radosław Hubert Ostrowski
9. Aneta Nowakowska
10. Piotr Wojciech Turek
 
  • Razem dla Ziemi Wyszkowskiej
1. Katarzyna Kacpura
2. Radosław Biernacki
3. Wojciech Chodkowski
4. Radosław Wężyk
5. Marcin Turowski
6. Hanna Marchewka
7. Agnieszka Jolanta Sadkowska
8. Artur Rębowski
9. Małgorzata Maria Sarnacka
10. Piotr Trześniewski
 
  • Prawo i Sprawiedliwość
1. Krzysztof Sobieski
2. Marek Zdzisław Tauter
3. Mirosław Andrzej Powierza
4. Żaneta Małkowska
5. Magdalena Kijewska
6. Barbara Zofia Rytelewska
7. Daniel Bogdan
8. Adam Piotr Roicki
9. Przemysław Kiljańczyk
10. Beata Edyta Jończyk
 
  • Masz Wybór
1. Dariusz Andrzejewski
2. Bogdan Osik
3. Anna Runo-Najmoła
4. Piotr Wojciech Płochocki
5. Rafał Mariusz Szulc
6. Monika Bednarczyk
7. Sebastian Pędzich
8. Beata Bardyszewska
9. Marianna Brandys
10. Michał Czajka
 
  • „Forum Samorządowe” dla Wyszkowa
1. Włodzimierz Michał Gryz
2. Irena Barbara Zdunek
3. Katarzyna Renata Batarowska
4. Marek Janusz Eychler
5. Robert Garbarczyk
6. Anna Justyna Golińska
7. Bronisław Gołębiewski
8. Piotr Wyszyński
9. Wiktoria Krajewska
10. Paulina Krupka

Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku