ŻEGLARSTWO: Spinaker planuje sezon

Sport

ŻEGLARSTWO: Spinaker planuje sezon

25.01.2017
autor: mjk
Ostatni sezon był dla żeglarzy wyszkowskiego klubu „Spinaker” bardzo udany. Wyszkowianie zajmowali wysokie pozycje w wielu regatach m.in. w Pucharze Prezesa Polskiego Związku Żeglarskiego czy Mamry Challenge. W ostatnim tygodniu poznaliśmy zamierzenia „Spinakera” na nowy sezon.
W czerwcu odbędzie się tradycyjny Rejs Klubowy (połączony z XVIII Regatami o Puchar Nowego Wysz-kowiaka). Akwen i program rejsu nie jest jeszcze znany. Wybierze go nowy zarząd klubu (walne zebranie członków klubu planowane jest na 12 marca).
W ostatni weekend sierpnia odbędzie się kolejna tradycyjna impreza żeglarska -  Regaty o Puchar Koman-dora i Regaty o Puchar Burmistrza Wyszkowa 2017.
Wyszkowscy żeglarze wezmą także udział w regatach, które będą się odbywały na Mazurach lub Zalewie Zegrzyńskim (Żeglarskie Grand Prix Warszawy - czerwiec oraz wrzesień; MMJK w Giżycku w ramach PPJK - sierpień; Regaty Northman-Cup - wrzesień).
W lipcu planowany jest spływ Wyszków - Gdańsk, tratwami i innymi jednostkami pływającymi. Dokładny termin i realizacja imprezy jest jednak zależna od ilości chętnych do uczestnictwa.
PBS Wyszków - wygodny kredyt - RRSO
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom