WEEKEND: Rusza ósma liga, ale nie tylko

Sport

WEEKEND: Rusza ósma liga, ale nie tylko

24.08.2018
autor: Maciej Kowalski
Żeby zobaczyć na żywo mecz którejś z naszych drużyn w ten weekend, trzeba wyjechać poza Wyszków. Najbliżej grają w Rząśniku.

Najwcześniej zaczynają weekend piłkarze Wymakracza Długosiodło. W pierwszym meczu jesieni w ostrołęckiej B-klasie zmierzą się na wyjeździe z rezerwami Korony Ostrołęka. Mecz odbędzie się w sobotę o 11.00. Druga nasza drużyna występująca na tym poziomie rozgrywkowym - WKS Mystkówiec w I kolejce pauzuje.

Piłkarze Bugu Wyszków, grający w lidze okręgowej, swój mecz rozegrają na wyjeździe. Spotkanie z Dębem Wieliszew odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00. Drużyna z Wieliszewa jest obecnie wiceliderem okręgówki, mecz będzie więc trudny. Liczymy jednak na dobry wynik i lepszą, niż w środowym Pucharze Polski, grę wyszkowian.

W niedzielę o 17.00 w Rząśniku miejscowy WKS Podejmować będzie Bednarską Warszawa. Goście w pierwszej kolejce pauzowali, a WKS swój inauguracyjny mecz w A-klasie przegrał 1:2 z Marcovią II Marki. Tym razem powinno być lepiej.

W sobotę swój mecz miały grać także Loczki Wyszków, ale na prośbę drużyny Victoria Bartoszyce mecz II ligi piłki nożnej kobiet został przełożony na 12 września.

KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom