WEEKEND: Głównie wyjazdowo

Sport

WEEKEND: Głównie wyjazdowo

13.04.2018
autor: Maciej Kowalski
Nadchodzący weekend stoi pod znakiem wyjazdowych spotkań naszych zespołów.
Wymakracz Długosiodło gra w sobotę o 16.30 mecz u siebie (czyli w Wąsewie) z GLKS Lelis w ramach 15 kolejki rozgrywek ostrołęckiej B-klasy. Goście są niżej notowani, więc długosiodlanie powinni zdobyć komplet punktów.
Pierwsza drużyna Bugu Wyszków zagra w niedzielę o 11 w Płocku z rezerwami Wisły. Spotkanie będzie można obejrzeć na youtubowym kanale płockiego klubu. Adres do transmisji: https://youtu.be/KrigucmiL3s
WKS Rząśnik wyjeżdża do Kobyłki gdzie w samo południe w niedzielę rozegra spotkanie z Wichrem II. W jesiennym spotkaniu tych drużyn było 6:0 dla rząśniczan.
Wyszkowskie Rezerwy grają swój mecz z Błyskawicą Warszawa, w niedzielę o 12.30 na stadionie DOSiR w Warszawie (ul. Kawęczyńska). Mamy nadzieję, że przywiozą w tego spotkania punkty.
Również w niedzielę WKS Mystkówiec zagra w Goworowie z miejscowym Orzem. Początek spotkania o 15. W pierwszym meczu tych zespołów padł wynik 6:2 dla naszych piłkarzy.
Piłkarki Loczków Wyszków miały jechać do Zgierza na mecz II ligi piłki nożnej kobiet. Po wycofaniu zespołu z województwa łódzkiego mają jednak wolny termin.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche