WEEKEND: Czekając na nowe stadiony

Sport

WEEKEND: Czekając na nowe stadiony

14.09.2018
autor: mjk
Prócz Bugu Wyszków, żadna z seniorskich drużyn piłkarskich z naszego powiatu nie zagra w weekend na własnym stadionie. Ale dwa kluby zagrają jako gospodarze.
Jak to możliwe? Budowa boiska w Długosiodle idzie w błyskawicznym tempie, ale jeszcze w ten weekend piłkarze Wymakracza zagrają jako gospodarze w Wąsewie. Podobna historia jest z WKS Mystkówiec, gdzie dopiero ogłoszono przetarg na modernizację boiska. Piłkarze grają więc mecze "u siebie" w Rząśniku. Sytuacja powinna się jednak już wkrótce zmienić i nasze zespołu nie będą się tułać po innych boiskach.

Rozkład jazdy na weekend:

Loczki Wyszków, po środowym efektownym zwycięstwie nad Victorią Bartoszyce (7:1) tym razem czeka trudniejszy pojedynek. W sobotę na stadionie miejskim w Białymstoku wyszkowianki zagrają z Włókniarzem, drużyną, która w ostatnich dwóch meczach nie straciła gola. Mamy nadzieję, że nasze napastniczki poradzą sobie ze szczelną obroną zawodniczek z Podlasia.

W sobotę o 15.00 B-klasowy Wymakracz Długosiodło zagra spotkanie z Orzem Goworowo i liczymy na kolejne efektowne zwycięstwo. Na razie długosiodlanie mają imponujący bilans bramkowy 15:0.

W sobotę o 16.00 odbędzie się mecz Ligi Okręgowej, w którym Bug Wyszków podejmie wicelidera tabeli - Olimpię Warszawa. Przypominamy, że wejście na stadion znajduje się od ulicy Okrzei.

W niedzielę o 14.00 w Rząśniku, WKS Mystkówiec spotka się z ULKS Ołdaki. Prawdopodobnie mystkowian czeka kolejny trudny pojedynek - oby zwycięski.

Jako ostatni zagrają, występujący w A-klasie, piłkarze WKS Rząśnik. Ich wyjazdowy mecz przeciwko rezerwom KS Łomianki zaplanowano na 18.30 w niedzielę.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
manhattan
manhattan