WEEKEND: Bug gra, Loczki nie

Sport

WEEKEND: Bug gra, Loczki nie

08.06.2018
autor: Maciej Kowalski
Mieliśmy propozycję dla kibiców, aby w sobotę spędzić kilka godzin na stadionie WOSiR. Ale wygląda na to, że będziemy mogli zrobić sobie przerwę na obiad.

Piłkarze Bugu II Wyszków w sobotę o 11.00 zagrają na sztucznej murawie z Promnikiem Łaskarzew. Goście zajmują 10. miejsce w tabeli, a w pierwszym meczu tych zespołów padł remis 2:2.
Po nich na boisko WOSiR miały wybiec zespoły Loczków Wyszków i Jantara Ostrołęka, aby rozegrać mecz II ligi kobiet. Niestety, drużyna z Kurpii poinformowała, że na mecz nie przyjedzie. Mecz ten nie miałby i tak znaczenia dla końcowej tabeli - wyszkowianki zajmą na pewno drugie miejsce (czeka ich baraż o I ligę), a ostrołęczanki na pewno znajdą się na 10. miejscu. Ciekawostką jest fakt, że zawodniczki Jantara powinny bardzo mocno ściskać kciuki za awans Loczków do I ligi. Gdyby ta sztuka się nie udała, Jantar spada do III ligi.
O 17.00, na zakończenie piłkarskiego dnia zagra pierwsza drużyna Bugu. Ich formę sprawdzi inna ostrołęcka drużyna - Korona. W jesiennej rundzie padł wynik 3:0 dla ostrołęczan.

WKS Rząśnik w przedostatniej kolejce B-klasy otrzyma punkty bez gry (walkower z Pogonią Józefów), a WKS Mystkówiec i Wymakracz Długosiodło skończyły już sezon. Rhinos Wyszków grają dopiero za tydzień, w Łodzi.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bricomarche-1
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku