WEEKEND: Będzie się działo!

Sport

WEEKEND: Będzie się działo!

11.05.2018
autor: Maciej Kowalski
Zapowiada się naprawdę ciekawy sportowy weekend.

Co prawda piłkarze pierwszej drużyny Bugu pauzują, to jednak piłkarzy tego klubu zobaczymy na wyszkowskim stadionie. Wyszkowskie Rezerwy zaczynają sportowy weekend, w sobotę o 11.00 na sztucznej nawierzchni podejmując Unię Warszawa, która zajmuje wysokie trzecie miejsce w tabeli Ligi Okręgowej.

Komu będzie w sobotę mało piłki, może się wybrać do pobliskiego Serocka, gdzie o 13.00, lider warszawskiej klasy B, WKS Rząśnik będzie rozgrywał mecz z Sokołem II Serock. W pierwszym meczu tych zespołów padł hokejowy wynik 13:4. Liczymy na kolejne punkty rząśniczan oraz grad goli.

W niedzielę o 14.00 w Wyszkowie piłkarki II-ligowych Loczków Wyszków podejmować będą Piastovię Piastów. Meczu wiceliderek z liderkami reklamować nie trzeba. W rundzie jesiennej wyszkowianki wygrały w Piastowie 4:0 i była to jedyna porażka piastowianek w tym sezonie.

W niedzielę także o 14.00 swój wyjazdowy mecz klasy B zagrają piłkarze WKS Mystkówiec. Przeciwnikiem zawodników z gminy Somianka będzie Iskra Zaręby Kościelne.

Wymakracz Długosiodło u siebie (czyli w Wąsewie) podejmie w niedzielę o 16.00 ULKS Ołdaki. Liczymy na kolejne trzy punkty długosiodlan i awans w tabeli B-klasy.

Rhinos Wyszków jadą do Torunia, gdzie zagrają z miejscowymi Aniołami. W pierwszym meczu tych wyszkowianie minimalnie wygrali. Nosorożce, jeśli myślą dalej o fazie playoff muszą wygrać w Toruniu. Początek spotkania o 14.30.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan