WEEKEND: Będzie się działo!

Sport

WEEKEND: Będzie się działo!

11.05.2018
autor: Maciej Kowalski
Zapowiada się naprawdę ciekawy sportowy weekend.

Co prawda piłkarze pierwszej drużyny Bugu pauzują, to jednak piłkarzy tego klubu zobaczymy na wyszkowskim stadionie. Wyszkowskie Rezerwy zaczynają sportowy weekend, w sobotę o 11.00 na sztucznej nawierzchni podejmując Unię Warszawa, która zajmuje wysokie trzecie miejsce w tabeli Ligi Okręgowej.

Komu będzie w sobotę mało piłki, może się wybrać do pobliskiego Serocka, gdzie o 13.00, lider warszawskiej klasy B, WKS Rząśnik będzie rozgrywał mecz z Sokołem II Serock. W pierwszym meczu tych zespołów padł hokejowy wynik 13:4. Liczymy na kolejne punkty rząśniczan oraz grad goli.

W niedzielę o 14.00 w Wyszkowie piłkarki II-ligowych Loczków Wyszków podejmować będą Piastovię Piastów. Meczu wiceliderek z liderkami reklamować nie trzeba. W rundzie jesiennej wyszkowianki wygrały w Piastowie 4:0 i była to jedyna porażka piastowianek w tym sezonie.

W niedzielę także o 14.00 swój wyjazdowy mecz klasy B zagrają piłkarze WKS Mystkówiec. Przeciwnikiem zawodników z gminy Somianka będzie Iskra Zaręby Kościelne.

Wymakracz Długosiodło u siebie (czyli w Wąsewie) podejmie w niedzielę o 16.00 ULKS Ołdaki. Liczymy na kolejne trzy punkty długosiodlan i awans w tabeli B-klasy.

Rhinos Wyszków jadą do Torunia, gdzie zagrają z miejscowymi Aniołami. W pierwszym meczu tych wyszkowianie minimalnie wygrali. Nosorożce, jeśli myślą dalej o fazie playoff muszą wygrać w Toruniu. Początek spotkania o 14.30.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche