WĘDKARSTWO: Zawody Wędkarskie o puchar Wójta Gminy Brańszczyk (foto)

Sport

WĘDKARSTWO: Zawody Wędkarskie o puchar Wójta Gminy Brańszczyk (foto)

03.08.2017
autor: Maryla Puścian
Doskonała pogoda sprzyjała 50 zawodnikom Zawodów Wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Brańszczyk, które odbyły się nad rzeką Bug w dniach 29 - 30 lipca. Efektem całonocnego wędkowania było ponad 20 kg ryb, a najlepsi zostali nagrodzeni pucharem i akcesoriami wędkarskimi ufundowanymi przez Wójta Gminy Mieczysława Pękula.
I miejsce zdobyli Dariusz Geski i Hubert Karłowicz uzyskując 13 740 pkt. II miejsce - Dariusz Rudnik i Jacek Wysocki (8 865 pkt.), III - Robert Kulesza i Dominik Ołdak (6 585 pkt.). Zwycięzcom puchar i nagrody wręczyli wójt Gminy Mieczysław Pekul i Zastępca Wójta Andrzej Łapiński.
Największą rybę – leszcza złowił Dominik Ołdak, a najlepszym zawodnikiem z gminy Brańszczyk był Daniel Bogdan, któremu puchar ufundowała i wręczyła Dyrektor Gminnego Domu Kultury Maryla Puścian.
Prezes w imieniu Zarządu Koła PZW Nr 88 Wyszków serdecznie podziękował wójtowi gminy za patronat nad zawodami oraz nagrody, wszystkim wędkarzom za wspaniałą rywalizację, a członkom Zarządu PZW za dobrą organizację i sprawny przebieg zawodów. Wójt wyraził radość z faktu, że tak wielu wędkarzy w otoczeniu rodzin wzięło udział w gminnych zawodach, a gratulując wszystkim, podkreślił znaczenie dobrze spędzanego wolnego czasu na łonie natury - szczególnie w gminie Brańszczyk, zapraszając na kolejne zawody za rok.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star