W B-klasie zwycięstwa, w A-klasie pierwsza porażka

16.05.2019
Coraz bliżej awansu do A-klasy są piłkarze Wymakracza Długosiodło.
W arcyważnym spotkaniu z GKS Andrzejewo długosiodlanie do przerwy remisowali, a od 50 minuty przegrywali. Jednak dzięki determinacji całego zespołu i dwóm bramkom Emila Mostowskiego udało się cenne trzy punkty zatrzymać w Dlugosiodle.
W sobotę derby powiatu - Wymakracz będzie podejmował WKS Mystkówiec, który w ostatniej kolejce rozbił GLKS Lelis 13:0 (5:0)
Początek sobotniego spotkania o godz. 15.00 na stadionie w Długosiodle.
Gorzej poszło piłkarzom WKS Rząśnik, którzy przegrali pierwszy mecz tej wiosny. Pogromcą rząśniczan była Wkra Pomiechówek. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Wkry. Okazja do poprawienia nastroju jużw niedzielę o 18.00 - na stadionie w Rząśniku WKS zagra z Wisłą Jabłonna.