UNIHOKEJ: Młode Wilki na podium (FOTO)

Sport

UNIHOKEJ: Młode Wilki na podium (FOTO)

13.04.2019
autor: opr. mjk

7 i 8 kwietnia 2019 r. w Orzyszu został rozegrany Ogólnopolski Turniej Unihokeja ORZYSZ CUP 2019. Uczniowski Klub Sportowy Młode Wilki Zabrodzie wystawił do rozgrywek drużyny w dwóch kategoriach. Dla naszych zespołów udział w zawodach zakończył się wielkim sukcesem!

Turniej zorganizowano dla pięciu kategorii: U-9 (dzieci), U-11 (dziewczęta), U-11 (chłopcy), U-13 (dziewczęta) oraz U-13 (chłopcy). Do dwóch z nich (G-13 i B-13) swoje drużyny zgłosił UKS Młode Wilki Zabrodzie. W całym turnieju w ciągu dwóch dni rozegrano łącznie 44 mecze!


WYNIKI MECZÓW W KATEGORII G-13 GRUPA A

UKS Młode Wilki Zabrodzie - UKS Biedronka Chudek 4:0 (1:0, 3:0)

UKS Jedynka Orzysz - UKS Biedronka Chudek 3:0 (2:0, 1:0)

UKS Jedynka Orzysz- UKS Młode Wilki Zabrodzie 2:4 (2:2, 0:2)

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA GRUPY A G-13

I - UKS Młode Wilki Zabrodzie           6 pkt           9 : 4 – awans do finału

II - UKS Jedynka Orzysz                       3 pkt           6 : 6

III - UKS Biedronka Chudek                  0 pkt           1 : 9

 

MECZ O I MIEJSCE (G-13)

UKS Młode Wilki Zabrodzie - MLUKS Jedynka Trzebiatów 4:1 (3:0, 1:1)

 

TABELA KOŃCOWA KATEGORII G-13

I - UKS Młode Wilki Zabrodzie

II - MLUKS Jedynka Trzebiatów

III - UKS Gródek

IV - UKS Jedynka Orzysz

V - SP Baniocha

VI - UKS Biedronka Chudek

VII - UKS Orlęta Warszawa

PK - 18 + VAT Mamy Orzysz

 

Najlepsze zawodniczki kategorii G-13:

- Maria Połodziuk – UKS Młode Wilki Zabrodzie

- Wiktoria Zarecka – MLUKS Jedynka Trzebiatów

- Gabriela Bura – UKS Gródek

- Ewelina Filipowicz – UKS Jedynka Orzysz

- Wioletta Karaluch – SP Baniocha

- Karolina Bączek – UKS Biedronka Chudek

- Lila Karapetijan – UKS Orlęta Warszawa

- Natalia Łagosz – 18 + Vat Mamy Orzysz

 

WYNIKI MECZÓW KATEGORII B-13 GRUPA A

SP Baniocha - UKS Józefina 0:3 (0:2, 0:1)

UKS Młode Wilki Zabrodzie  - SP Baniocha 2:1 (1:0, 1:1)

UKS Młode Wilki Zabrodzie - UKS Józefina 4:1 (3:0, 1:1)

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA GRUPY A B-13

I - UKS Młode Wilki Zabrodzie        6 pkt  6 : 2 – awans do półfinału

II - UKS Józefina                                 3 pkt  4 : 4 – awans do półfinału

III - SP Baniocha                                0 pkt  1 : 5

 

PÓŁFINAŁY B-13

UKS Młode Wilki Zabrodzie - UKS Jedynka Orzysz 1 : 0 (0:0, 1:0)

UKS Orlęta Warszawa - ULKS Józefina 6 : 2 (3:0, 3:2)

 

MECZ O I MIEJSCE

UKS Orlęta Warszawa - UKS Młode Wilki Zabrodzie 5:0 (4:0, 1:0)

 

TABELA KOŃCOWA KATEGORII B-13

I - UKS Orlęta Warszawa

II - UKS Młode Wilki Zabrodzie

III - ULKS Józefina

IV – UKS Jedynka Orzysz

V - UKS Biedronka Chudek

VI - SP Baniocha

 

Najlepsi zawodnicy kategorii B-13:

- Piotr Ziułkowski – UKS Orlęta Warszawa

- Jakub Ruszczak – UKS Młode Wilki Zabrodzie

- Albert Tengi-Olczak – ULKS Józefina

- Andrzej Kowalczyk – UKS Jedynka Orzysz

- Jakub Mroczkowski – UKS Biedronka Chudek

- Dominik Kuciński – SP Baniocha

 

UKS Młode Wilki Zabrodzie:

Skład drużyny dziewcząt G-13:

Kinga Skoczeń, Martyna Redlicka, Lilianna Getka, Julia Perlan, Natalia Wójcik, Ewelina Kryszkiewicz, Kinga Buczna, Maria Ruszczak, Maria Połodziuk (kapitan), Natalia Górecka, Natalia Wielgolaska, Anna Zaręba

Skład drużyny chłopców B-13:

Szymon Izdebski, Piotr Górski, Jakub Banasiak, Michał Jusiński, Mateusz Kochański, Jakub Ruszczak (kapitan), Adam Galicki, Maciej Kaczyński

Osoba towarzysząca: Oliwia Staśkiewicz

Opiekunowie: p. Sylwia Zaręba, p. Maciej Mędrzycki


Wszystkie zespoły w każdej kategorii otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary. Najlepsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki rzeczowe. Puchary i nagrody uczestnikom turnieju wręczali Anna Pilarczyk - przewodnicząca Rady Miejskiej w Orzyszu oraz Bogdan Kraszewski - dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu.
Gratulujemy wspaniałej postawy i osiągniętego wyniku!

Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku